Курси Ruby (рубістів) у Львові. Відгуки, ціни


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Давно мрієте про кар’єру успішного web-розробника та хочете реалізувати весь свій потенціал? Тоді дана мова програмування саме для вас. Динамічна, охоплює надзвичайний різноманітний контент, широко поширена серед провідних IT компаній світу. Велика кількість шкіл, академій, професійних центрів у сфері IT технологій пропонують широкий спектр різноманітних курсів по вивченню усіх специфік функціонування мови Ruby. Вона все більше розвивається і набирає обертів у сучасному світі технологій. Рубі – це мова, яка дозволяє працювати без великої кількості незручностей і церемоній, які характерні для інших видів мов програмування. В Ruby є чимало оригінальних рішень, які рідко або взагалі не зустрічаються в поширених мовах програмування. То ж для вас підібрали підбірку курсів по вивченню мови програмування Ruby у Львові.

1. Logos IT Academy пропонує широкий курс вивчення мови програмування Ruby та усіх її особливостей. В рамках навчання передбачається вивчення можливостей Ruby, базового додатку Ruby On Rails, об’єктно-орієнтоване програмування, що передбачає вивчення побудови класів на Ruby, методів, властивостей даних. Під час курсу передбачені практичні та теоретичні завдання та розробка власного проекту. Основне завдання курсу – не просто видати матеріал, а дати практичні навички і досвід, навчити вирішувати реальні завдання. Після успішного закінчення курсу і виконання випускної роботи у вас буде можливість отримати вакансію в одних із топових українських IT компаній в сфері розробки веб додатків на Ruby / Ruby On Rails. Програма навчання відповідає вимогам ринку і регулярно оновлюється. Тільки те, що потрібно для успішного працевлаштування, тільки практичні заняття і реальні кейси. Можливе індивідуальне написання програми по вивченню мови Ruby. Тривалість курсу становить 32 академічні години (16 занять). Вартість індивідуального курсу складає 730 $. Вартість групового курсу складає 240 $. Відгуки можна переглянути за посиланням http://lgs.lviv.ua/vidguky/

2. Lviv IT School пропонує спеціалізовані курси із вивчення мови програмування Ruby відповідно до усіх найсучасніших тенденцій у світі IT-технологій. Навчання передбачає освоєння усіх специфік даної мови програмування, особливостей та рис. Курс створений для тих, хто хоче освоїти професію ‘WEB-розробник’. Мета курсу – дати учасникам необхідний рівень знань і навичок, коли їх можна буде сміливо брати на роботу. Під час заняття ви можете задати питання викладачеві або однокурсникам або просто поділитися власним досвідом. Програма курсу заснована на вимогах роботодавців і сфокусована на процесах, підходах та кращі практики досвідчених розробників. Творчий підхід до процесу навчання, креативне мислення та багато корисної інформації. По закінченню курсу, кваліфіковані викладачі Lviv IT School гарантують якість отриманих знань та навичок. Ви зможете самостійно створювати потужні web-проекти. Тривалість курсу становить 3 місяці (2 рази на тиждень). Вартість навчання становить 425 $.
За даним посиланням можна переглянути відгуки https://www.facebook.com/pg/litscalendar/reviews/

3. Комп’ютерна академія IT Step пропонує курси “Ruby On Rails”. В рамках навчання передбачається створення власних web-розробок, вивчення базових основ Javascript/jQuery, фреймворки для роботи з Rails, ключові поняття про бази даних, типи, методи в Ruby, винятки, модулі, робота з рядками та багато іншого. Дане навчання розраховане як і для початків, так і для програмістів, які прагнуть удосконалити свої знання та навички. Авторські навчально-методичні матеріали, домашні роботи, самостійні, приклади та кейси – все це забезпечує високий рівень знань випускників. Основне завдання – навчити учасників створювати якісні WEB-додатки на базі Ruby on Rails, допомогти освоїти нові навички та знання у сфері мови програмування Ruby. Професійний рівень викладачів комп’ютерної академії IT Step забезпечує індивідуальний підхід до процесу навчання кожного свого студента. Вартість курсу становить від 72 $. Відгуки про IT Step можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UC8Botn60aBltuWnLvUKAVcg

Можна зробити висновок, дана мова програмування є надзвичайно перспективною та актуальною сьогодні. Проаналізувавши ринок IT у Львові, можна знайти щось відповідне для себе, з метою стати успішним Ruby Developer, врахувавши усі останні тенденції розвитку IT технологій з метою якнайкращого освоєння знань. Бажаємо успіху у досягненні ваших поставлених цілей та завдань! Успішна кар’єра чекає на вас!

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: курсы Ruby