Курси Python (пітоністів) у Львові. Ціни, відгуки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Мова програмування Python – надзвичайно актуальна для нашого сьогодення. Пайтон зараз доступний на кожному комп’ютері з операційною системою Linux і MacOS без необхідності встановлювати що-небудь. Ви можете почати програмувати прямо зараз. Якщо ви використовуєте Windows, вам просто потрібно встановити інтерпретатор Python, і у вас все буде налаштовано. Python має простий синтаксис, на ньому легко писати, його легко читати. То ж для вас підбірка спеціалізованих курсів у Львові по вивченню “пітона”.

1. Logos IT Academy пропонує широкий інтенсивний курс вивчення мови програмування Python, який призначений як і для початків, так і для програмістів, які прагнуть удосконалити свої знанні та набути нових навичок у сфері IT. Протягом навчання передбачаються практичні класи з метою кращого засвоєння отриманих знань. Програма передбачає:

  • Синтаксис оголошення функцій.
  • Упаковка і розпакування аргументів. Ключові аргументи і аргументи за умовчанням.
  • Розпакування і оператор присвоювання.
  • Області видимості, правило LEGB, оператори global та nonlocal.
  • Функціональне програмування, анонімні функції.
  • Функції map, filter та zip.
  • Генератори списків, множин і словників;
  • Синтаксис декораторів. Декоратори з аргументами, без аргументів. Приклади використання декораторів. Модуль functools;
  • Рядкові літерали і сирі рядки. Рядки і Юнікод. Основні методи роботи з рядками. Модуль string.
  • Байти. Кодування. Файли і файлові об’єкти. Методи роботи з файлами. Модуль io.

Тривалість навчання складає 32 академічні години (16 заняття). Вартість індивідуального курсу становить 730 $. Вартість групового курсу становить 240 $. Відгуки можна переглянути за посиланням http://lgs.lviv.ua/vidguky/

2. Lviv IT School пропонують курси вивчення мови програмування Python, який передбачає детальне вивчення основ цієї мови, її особливостей функціонування, а також основних категорій та понять. Впродовж навчання ви навчитеся писати маленькі скрипти та об’єднювати їх у величезні модулі. Після проходження даного навчання перед вами відкриються багато нових можливостей, а саме безліч доступних середовищ розробки, сервісів і фреймворків. Головне – під час навчання на курсі виконується повноцінний проект, з яким студент проходить через всі фази розробки: проектування, дизайн і верстка, програмування, розширення функціоналу, деплоймент на сервер. Проект кілька разів переписується із застосуванням все більш і більш ефективних підходів. Таким чином ви отримаєте розуміння загальної картини процесу розробки і пройдете весь цикл на практиці. До прикладу, найбільш часто Python застосовують в сферах аналізу даних, машинного навчання та наукових дослідженнях. Серед тегів, пов’язаних з Python, швидше за все зростає популярність pandas. Що стосується того, в яких індустріях використовується Python, то статистика Stack Overflow показує, що це такі області, як електроніка, виробництво, розробка програм. Однак зростання Python у галузях відбувається досить рівномірно. У сукупності це говорить про те, що аналіз даних і машинне навчання набуває поширення в різних типах компаній, і Python стає загальним і популярним рішенням для подібних завдань. Виконання усіх зазначених категорій гарантують кваліфіковані викладачі центру Lviv IT School.

Тривалість курсу становить 10 тижнів (заняття два рази на тиждень).
Вартість курсу складає 360 $.
Відгуки можна переглянути за посиланням http://lits.ua/article/student-works

3. Main Academy пропонують свій власний курс із вивчення мови програмування Python. Якісне навчання, кваліфіковані викладачі, останні тенденції у сфері вивчення цієї популярної мови програмування. Академія пропонує найновітніші стандарти провідних IT- компаній світу та України. Потужний старт для розвитку власного потенціалу та власної успішної кар’єри. В рамках навчання передбачається теоретична база, практичні та лабораторні роботи, індивідуальні та командні завдання, пряме спілкування з інструктором, домашні практичні завдання. Якщо ви цікавилися програмуванням, але щось виявилося незрозумілим, то вам пощастило – то викладачі Main Academy пояснюють зрозуміло і індивідуально працюють з кожним студентом. Тривалість навчання складає 2,5 місяці (80 академічних годин, що передбачає 32 заняття). Вартість курсу становить 315 $.
Відгуки можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=fekP2jN0g5I

Отже, на IT-ринку Львова представлений широкий спектр спеціалізованих курсів по вивчення мови програмування Python. Вибір залишається за вами. Ринок IT – це весь світ. Ви зможете працювати в аутсорсингових компаніях України, виконуючи замовлення іноземних клієнтів. Або ж працювати як FreeLancer з будь-якої точки світу, за зручним для себе графіком. Ваш успіх у ваших руках.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: курси пайтон львів, python курси львів, курси python львів