Курси PM (менеджерів проектів) у Львові. Відгуки, ціни


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Завдання менеджера проекту – організувати роботу так, щоб проект був виконаний оптимальним чином. Оптимально – це означає отримати максимум цінності при мінімальних витратах. А вже для цього потрібно планувати, управляти ризиками, управляти змінами, працювати з командою, замовником і т.д. Професійний project manager, крім організації роботи по проекту, спрямовує свої сили на такі ключові речі:

  • Максимізацію цінності для Замовника, навіть якщо це іноді призводить до того, що проект буде меншим за обсягом;
  • Розвиток відносини з Замовником, щоб після завершення поточного проекту розпочався наступний.
  • Розвиток команди. Тобто тримає у фокусі своєї уваги стан людей в команді, наскільки цікаві для них завдання, які вони вирішують, наскільки продуктивно працює команда.

Наполегливість, впевненість у власних силах, самодисципліна, вміння йти на компроміси, вирішувати складні завданння, правильно організувати робочий процес, креативно мислити – це все ключові якості та навички успішного менеджера. Для вас відбірка PM курсів у Львові.

1. Lviv IT School пропонують курс менеджерів IT проектів. Він розрахований для тих, хто вже має практичний досвід у цій сфері. Основною метою є удосконалення наявних знань та практичної їх реалізації. Навчання поділено на три модулі. Тривалість курсу становить 11 занять (2 рази на тиждень).
Вартість становить від 425 $. Зареєструватись на курс зовсім просто, на сайті Lviv IT School (http://lits.ua/pm-school/pm-excellence-course) просто натиснути кнопку “Стати студентом”, яка дозволяє залишити свою заявку. Відгуки про навчання можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCZcfSV9vC-O9gXVWBoJoG1A

2. IT Education Academy пропонує курси управління проектами. Передбачається комплексна програма по вивченню основ методології специфіки управління проектами та бізнес-процесами. Кваліфіковані викладачі IT Education Academy стверджують, що на перший план в управлінні проектами виходять не технічні навички, а вміння слухати і чути інших людей, активність, хороша самоорганізація, комунікабельність, гнучкість і вміння знаходити компроміси та оминати “гострі кути”. Без подробиць за технічним завданням ваш проект може вибитися із графіку. Якщо Замовник в технічному завданні вказує, що йому потрібен flash-плеєр, то дізнайтеся всі деталі: який саме, скільки потоків, що він повинен програвати і так далі. Це все основа для успішної реалізації проекту. Тривалість навчання за пакетом Project Manager становить 30 академічних годин (вартість 275 $); Тривалість навчання за пакетом Alige/Scrum становить 21 академічну годину (вартість складає 145 $); Можлива оплата частинами. Відгуки можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCVB7J1qH_NgGr_B-LgEvElA

3. PM School – сучасна школа із підготовки спеціалістів управління проектами, яка направлена на підвищення кваліфікації проектних менеджерів і для тих, хто розпочав свою кар’єру у сфері управління командою. Дана програма допоможе вам поглибити свої знання, навчитись вміло реалізувати свої навички на практиці. Старт навчання 27 березня. Тривалість заняття 2 години. Вартість становить для перших 10 учасників 236 $, для наступних буде складати 290 $.

4. Quality Assurance Group пропонують два рівні курсів із підготовки спеціалістів управління проектами: початковий та складний. В рамках навчання передбачається вивчення основ діяльності проектного менеджера, його специфіки роботи, побудови робочого процесу, основні труднощі. Початковий рівень передбачає вивчення основ бізнес-моделі провідних IT компаній, організації та ефективного використання часу, ризики менеджменту, базові риси для Project Manager і як правильно керувати бюджетом проекту. Складний рівень передбачає вивчення ролі менеджера як головного центру управління проекту та його взаємодії із замовником. Курс розраховані на 14 занять (навчання у групах із 12 осіб). Тривалість кожного рівня становить 1,5 місяці (заняття двічі на тиждень). Вартість початкового рівня становить 220 $. Вартість складного рівня 290 $. Відгуки про Quality Assurance Group можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/user/QAGroupVideo

Отже, можна зробити висновок, що у Львові представлений широкий вибір курсів з підготовки спеціалістів у сфері управління проектами. В цілому, навички менеджера проектів потрібні в будь-якому бізнесі і на будь-який менеджерської позиції. Досягнення власного персонального успіху залежить від правиної обраної стратегії та відповідних знань для її реалізації. Успіху вам у розвитву в межах цього напрямку.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: курси pm laba ціни, курси для проджект менеджера львив, курси категорійний менеджер львів