Курси PHP (ПХП) у Львові. Відгуки, ціни


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Курс PHP розробника – один із найбільш популярних напрямків в IT індустрії. Жодна велика компанія не обходиться без вмілого PHP програміста. Щодня з’являються все нові охочі вивчати цю мову. Для економії власного часу та отримання більш високих результатів рекомендуємо вам відвідувати спеціальні курси РНР.

1. Logos IT Academy пропонує інтенсивний курс вивчення PHP розробника із усіма відповідними останніми тенденціями у світі IT технологій. У Logos IT Academy працююь тільки кваліфіковані викладачі, які з легкістю та доступністю подають матеріал для своїх студентів. Курс передбачений на термін у 32 академічні години, це 16 занять. Вартість персонального навчання складає 730 $. Вартість навчання у групі складає орієнтовно 240 $. Відгуки про Logos IT Academy та про даний курс можна переглянути за посиланням http://lgs.lviv.ua/vidguky/

2. IT Education Academy пропонує розширений курс вивчання web-програмування на PHP. Базове комплексне навчання передбачає:

 • Основи технології клієнт-серверу;
 • Огляд протоколу HTTP, знайомство зі структурою Request і Responce;
 • Огляд установки і основних налаштувань сервера Apache;
 • Огляд синтаксису PHP;
 • Зв’язок між PHP і HTML;
 • Змінні в PHP;
 • Оператори. Математичні оператори;
 • Умовні оператори;
 • Цикли. Масиви;
 • Поняття функції;
 • Функції мови PHP і створення власних функцій;
 • Поняття текстового та бінарного файлу;
 • Початок розробки сайту, який демонструє роботу з файлами і каталогами;
 • Поняття глобальних масивів PHP;
 • Обробка форм, POST і GET запити;

Широкий та розширений матеріал для отримання максимального результату від навчання. Програма курсу добре продумана і структурована. У кожному занятті ви знайдете опис, план і корисні посилання. Знання і принципи, викладені в навчальних матеріалах, є основоположними, а більшість отриманої інформації в даному курсі знадобиться в інших мовах програмування. У PHP, C ++ або Java ви обов’язково зустрінете змінні, типи даних, умовні оператори, цикли, функції, класи, об’єкти і багато іншого. Синтаксис може відрізнятися, але суть залишається однаковою. Крім основ програмування левова частка часу відводиться безпосередньо під вивчення веб-розробки. Враховуються також характерні для web поняття: html, форми, cookie і т.д. Тривалість базового курсу складає 48 академічних годин (його вартість 165 $); Тривалість поглибленого курсу становить 48 академічних годин (його вартість становить 255 $); Можлива оплата частинами. Відгуки про дані дворівневі курси PHP можна переглянути за посиланням https://dou.ua/forums/topic/13673/

3. Main Academy пропонує динамічний курс для впевнених у собі спеціалістів, які прагнуть набути нові знання та посилити свої навички. Програма передбачає базове навчання Junior, Middle та Senior PHP Developer за відповідними стандартами українських та світових IT-компаній із урахуванням усіх останніх тенденцій та вимог. Ви навчитеся усіх основ розробки PHP та його базових категорій. В компанії працюють виключно професіонали своєї справ, кваліфіковані викладачі із відповідними знаннями у цій сфері. По закінченню навчання передбачається здача сертифікаційного тесту для підтвердження отриманих знань. Тривалість курсу складає 2,5 місяці (22 заняття, 50 академічних годин). Вартість навчання становить 250 $. Відгуки про даний курс та про Main Academy можете переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?list=PLerE7KfY6zYakcRMw-UVHQEmDH84O8psR&v=yPfHKLmJrfE

Можна зробити висновок, що на IT-ринку Львова представлений широкий вибір можливих курсів вивчення PHP-розробки із усіма відповідними сучасними методиками та тенденціями. Вибір залишається за вами.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: php курс львів