Курси Javascript (Джаваскрипт) у Львові. Відгуки та ціни


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Сфера програмування все більше набирає обертів у сучасному світі. Швидкий розвиток іноваційних технологій потребує кваліфікованих спеціалістів у сфері IT.  Актуальним є бути кваліфікованим спеціалістом та вміло виконувати свою роботу із останніми тенденціями у світі програмування. Прогнозується, що з часом застосування Javascript буде тільки розширювати та все більше охоплювати нові орієнтири. Тоді виникає питання, де можна набути відповідних знань та почати свою власну кар’єру успішного програміста. Ось підбірка різноманітних курсів Javascript у Львові.

1. Logoc IT Academy – пропонує розширений та комплексний курс вивчення Javascript, як і для новачків у цій сфері, так і для людей, які хочуть поглибити та покращити свої знання. Загалом навчання складає термін на 36 академічних годин, де ще передбачається два тижні додаткової роботи над закріплення отриманих знань та над допрацюванням над фінальним готовим проектом за підсумками навчання. Після закінчення курсу ви отримаєте відповідний сертифікат, який буде підтверджувати вашу отриману кваліфікацію. У Logoc IT Academy працюють провідні спеціалісти своєї справи. Тут ви дізнаєтесь:

 • Що таке Javascript, які є особливості, які є типи даних та із чим взаємодіє Javascript.
 • Дізнаєтесь про структуру DOM документа, робота з DOM за допомогою JavaScript та про подорож JavaScript по HTML.
 • Також передбачається вивчення особливостей вирішення математичних рівнянь на Javascript.

Вартість курсу складає 380$. Можлива оплата частинами.  Тривалість комплексного курсу становить 220 академічних годин. Тривалість курсу Javascript становить 12 академічних годин.  За даним посиланням можна переглянути відгуки про даний курс https://www.youtube.com/watch?v=5r_dYy7FoAI
Загалом багато потрібної інформації для того, щоб посягнути основи Javascript програмування і не тільки.

2. University Okten Web пропонує курси Javascript, де ви маєте можливість отримати знання однієї із найсучасніших мов програмування. У рамках навчання передбачається набуття теоретичних, практичних вмінь та навичок та вміння оперувати ними. У процесі навчання передбачено: вивчення основних принципів Javascript, а саме: вивчення умов, циклів, шляхів реалізації об’єктів та різноманітних бібліотек. Ви навчитеся створювати та відкривати галереї фотографій, застосовувати різноманітні графічні ефекти, взаємодіяти із пунктами меню та багато іншої корисної та практичної інформації. Навчитеся швидко та якісно написати код та вміти правильно оперувати ним. Усі заняття проводяться у маленьких групах до дев’яти осіб, в добре облаштованих аудиторіях, недалеко від центру Львова, задля досягнення максимального результату від навчання. Вартість навчання складає 160$. Курс передбачає 16 занять. Відгуки про дані курси можна переглянути за посиланням http://owu.com.ua/vidguky/

3. IT Education Academy пропонує вивчення мови програмування Javascript із найсучаснішими методиками засвоєння інформації. Дана мова програмування є популярною серед розробників інтерфейсів та фреймворків. Широко застосовується у браузерах для створення інтерактивних веб-сторінок. IT Education Academy запрошує на практиці ознайомитись та набути для себе корисних знань з метою кращого освоєння усіх специфік IT сфери. Після пройденого курсу ви навчитеся:

 • Розуміти специфіку функціонування основ Javascript програмування;
 • Створювати та оптимізувати швидкі і плавні анімації для браузерів;
 • Створювати додатки на Node.js;
 • Працювати з веб-сокетами за допомогою socket.io;
 • Створювати JavaScript-плагіни;
 • Перевіряти код на предмет помилок;
 • Створювати та оптимізувати швидкі і плавні анімації для браузерів;
 • Прискорювати роботу і процес завантаження сторінки;

Вартість базового курсу Javascript складає 120 $ (тривалість 21 академічних годин);
Вартість поглибленого курсу Javascript складає 165 $ (тривалість 30 академічних годин);
Вартість Javascript Professional складає 130 $ (тривалість 24 академічних годин);
Можлива оплата частинами.
Відгуки про курси Javascript від IT Education Academy можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCVB7J1qH_NgGr_B-LgEvElA

Можна зробити висновок, що на ринку Львова у IT cфері представлений широкий вибір курсів вивчення Javascript програмування, так як і для початківців, так і для людей, які хочуть поглибити свої знання та набути нових, цікавих вмінь та навичок. Активно розвивайтесь, не зупиняйтесь на досягнутому і ви обов’язково зможете реалізувати всі свої ідеї та досягнути бажаних результатів. Вперед до іноваційних технологій та до нового, активного, сучасного життя.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: курсыjs львов