Курси Java (джавістів) у Львові. Відгуки та ціни


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Як почати кар’єру джава програміста у Львові? Один з способів – це пройти спеціалізовані курси.

1. Logos Java Academy

Інтенсивний курс, розрахований на термін у 6 місяців. Вартість складає 390$. У програму входить навчання основ Java програмування, її особливостей, де ви зможете стати початковим Java розробником у сфері IT. Після пройденого курсу, передбачається безкоштовна практика терміном на два тижні. Дана практика проходить на базі Logos IT Academy. Можлива оплата курсу частинами (80$ на місяць). Курс орієнтований на початківців. Відгуки про компанію можна переглянути на Youtube, ось посилання: http://lgs.lviv.ua/vidguky/

2. Курси Java програмування від University Okten Web

Даний курс передбачає Java Complex 5 в 1, що включає в себе заняття з наступних напрямків:

 • JAVA CORE
 • JAVA ADVANCED
 • HTML/CSS
 • MySQL
 • JavaScript

Всі заняття проводяться у невеликих групах, що допомагає краще засвоювати матеріал та максимально сконцентровуватись на навчальному процесі. Курс передбачений на термін у 6 місяців. Варість складає 350$. Відгуки про дані курси можна переглянути за посилання у Youtube: http://owu.com.ua/vidguky/

3. IT Education Academy

Пропонують широкий спектр різноманітних програм, які поділяються на денні та вечірні курси. Саме вечірні курси пропонують навчання основ Java-програмування, який передбачає:

 • Базовий курс Java (курс Java для початківців, на якому ти дізнаєшся, з чого почати вивчення Java, і навіть створиш простий Java-проект). Вартість: 320$ (60 год)
 • Просунутий курс Java (глибоке вивчення програмування java з подальшим навчанням веб-розробки). Вартість: 250$ (42 год)
 • Розробка Java веб-додатків готує повноцінного Junior Developer. Вартість: 240$ (45 год)

Є можливість оплачувати курс у розстрочку, чотирма рівними платежами. Відгуки про даний курс можна переглянути за даним посиланням: https://dou.ua/forums/topic/13673/

4. Main Academy

Курс для новачків та людей, які вже мають базові знання основ програмувння. Передбачений на термін у 5 місяців, під час якого ви зможете вивчити теоретичну базу Джави, напрацювати практичні навички та розробки, створити свій перший повноцінний проект, удосконалити свою англійську мову. По закінченню навчання у вас на руках буде свій повноцінний, готовий проект. Вартість складає 590$.
Відгуки про дані курси можна переглянути за посиланням: https://jobs.dou.ua/companies/brain-academy/reviews/

5. NIKOS-LTV

Пропонує інтенсивний курс вивчення мови програмування Java. Комлексна системна підготовка та практичні завдання від викладачів-практиків, які допоможуть зрозуміти та виконати поставлені завдання. Курси передбачені як для початківців, так і для людей із невеликим досвідом роботи. Усі заняття проходять у групах 10-14 осіб. Передбачаються такі види курсів:

 • Денний інтенсивний курс – термі на на 2 тижні (80 год), вартість: 250$;
 • Денний поглиблений курс – термін на три тижні (120 год), вартість: 310$;
 • Вечірній курс – термін у чотири місяці;

Є можливість пройти навчання онлайн.

Можна зробити висновок, що на ринку Львова представлений широкий вибір курсів Java-програмування із будь-яким рівнем підготовки та на будь-який смак, відповідно до ваших навичок та потреб. Сфера IT стає дедалі актуальнішою та все більше набирає обертів. Не зволікайте та реалізовуйте свої давні мрії стати успішним Java девелопером! Ваше майбутнє та персональний успіх у Ваших руках. Світ Java чекає!

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: java курси львів, курси java львів, Джава дніпро вартість