Курси Front-End (фронтендщиків) у Львові. Відгуки та ціни


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Front-End розробка у наші дні – це один з найбільш популярних способів стати успішним роблячи те, що тобі подобається. Хороші розробники завжди затребувані на ринку. Після закінчення відповідних кваліфікованих курсів Front-End розробки ви без зусиль зможете знайти високооплачувану роботу. Курс Front-End розробки відмінно підходить як для початківців програмістів, так і для тих, хто хоче пов’язати своє життя з роботою в сфері веб програмування. Професійні фронтендщики в Україні цінуються дуже високо, так як в останні роки спостерігається стрімке зростання потреби в якісних веб-продуктах, будь-то продажа сайту, лендингу чи корпоративного сайту тощо. Ось підбірка, куди у Львові можна звернутись, щоб навчитись основ програмування Фронтенду.

1. Skill Up пропонує курс Frond-End, який націлений на вивчення основ його функціонування, що повністю відповідає усім вимогам сучасних світу IT. Найкращі студенти отримують можливість пройти оплачуване стажування від провідних компаній-партнерів. Викладачі курсу – кваліфіковані спеціалісти своєї справи, які постійно вдосконалюються. Загалом, в рамках начання передбачається:

 • Вивчення базових понять Javascript програмування, його особливостей;
 • Вивчення об’єктів, масивів;
 • Вивчення циклів та умов їх функціонування;
 • Вивчення поняття “патерну”;
 • Вивчення прототипів;
 • Вивчення маніпуляцій DOM, DOM events;
 • Вивчення особливостей функціонування бібліотеки та фреймворків;

Тривалість курсу складає три місяці. Вартість складає 116 $ на місяць. Відгуки про курси від Скілл Ап можна переглянути за посиланням https://jobs.dou.ua/companies/skillup-tsentr-obucheniya-it-spetsialistov/

2. Main Academy пропонує інтенсивні курси Frond-End розробників. За весь час навчання передбачається отримання усіх відповідних знань та навичок у сфері практичного досвіду розробки Web-сторінок. Надається змога навчитись усім останнім тенденціям розробки, тонкощам, нюансам роботи, задля створення зручного інтерфейсу для користувачів. Цей напрямок є ідеальним для новачків у цій сфері, у кого “нульовий” досвід роботи, так і для тих, хто прагне ще більше удосконалити свої знання у світі IT розробок. Ви навчитеся:

 • Створювати сайти будь-якої складності;
 • Як створити сторінки у Adobe Photoshop і нарізати макет;
 • Створювати сайти швидко і адаптивно з фреймворком Bootstrap 4;
 • Працювати з інструментами розробника і як оптимізувати процес розробки з їх допомогою;
 • Застосовувати SEO-оптимізацію на сайті;
 • Javascript та навчитеся впроваджувати динаміку у web-сторінки;
 • Зможете створити свій власний проект із використанням препроцесорів SASS і LESS, а також складальників GRUNT або GULP;
 • Отримаєте практичний досвід із створення сайту із нуля;

Тривалість курсу складає термін у 5,5 місяців. Вартість навчання становить 656 $. Відгуки можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=S8XGpaqBe2A

3. Step IT Academy пропонує розширений курс Front-End розробки, який передбачає повний комплекс вивчення основ функціонування та особливостей даної розробки. Програма навчання в себе включає:

 • Бази даних і мови запитів (SQL, MySql, NoSQL, MongoDB і т.д.)
 • Javascript – вступ та основи цієї мови програмування, змінні, типи даних, функції.
 • ECMAScript – як результат ви отримаєте свій персональний готовий розроблений Web-сайт із використанням популярних фреймворків Javascript, де інтерфейс містить різноматні візуальні ефекти, а також виконує перевірку введення достовірних даних на стороні клієнта.
 • Принципи SEO-оптимізації;

В рамках навчання передбачається створення власного персонального проекту за підсумками навчання. Для його реалізації, усіх студентів буде поділено на групи по дві-три особи. Кожна така група отримає макет персонального сайту, обговорить його структуру та самостійно сформує увесь робочий процес та завдання в рамках групи. Підсумувавши усю зроблену роботу, ви отримаєте готовий власний розроблений персональний сайт і неоціненний досвід на початку своєї кар’єри розробника Front-End.
Тривалість курсу складає 12 місяців. Вартість становить 85 $ на місяць. Відгуки про дані курси можна переглянути за посиланням – https://www.youtube.com/channel/UC8Botn60aBltuWnLvUKAVcg

Можна зробити висновок, що сфера IT у Львові представлена широким вибором відповідних курсів, які пропонують якісне та ефективне навчання основ Front-End розробки. Відкрийте для себе нові можливості та постійно вдосконалюйтесь.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: front end курси луцьк, skillup