Курси Android (Андроід) у Львові. Ціни, відгуки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Операційна система Android – стає все більш популярною. Багато користувачів смартфонів користуються пристроями на ОС Android, яка створена на базі Linux і власної реалізації віртуальної машини Java. Це операційна система не тільки для смартфонів і планшетів, але також для телевізорів, фотоапаратів, плеєрів, ігрових консолей і навіть електрочайників (і не тільки)! Власником Андроіда є Google, а Google – це … Втім, ви самі знаєте, що таке Google. Для вас підбірка популярних курсів по вивченню Android у Львові.

1. Logos IT Academy пропонує свій розширений курс по вивченню операційної системи Android із використання найновітніших методик у сфері IT. Мобільна розробка – одна з найбільш динамічних галузей IT індустрії. І така тенденція, безсумнівно, все більше набирає обертів. У цих реаліях вміння писати мобільні додатки – це лише мала частина професійної розробки. Потрібно вміти писати красивий відповідний код зі зрозумілою чистою архітектурою і повним поділом логіки. Код, який буде зрозумілий як книга будь-якому читачеві. Також необхідно знати всі сучасні підходи розробки Android додатків, розбиратися в хороших і поганих “новинках” розробок на Androi. Про все це ви під час проходження курсу у Logo IT Academy. Якщо ви хочете бути модним, сучасним і професійним Android-розробником, то ви зобов’язані пройти цей курс! Курс створений для тих, хто хоче почати розробляти Android – додатки. Відповідно, завдання курсу:

  1. Ознайомитися із платформою Android.
  2. Ознайомитися із інтегрованим середовищем розробки – Android Studio.
  3. Розібратися в структурі проекту.
  4. У загальному вивчити компоненти Android програми.
  5. Вивчити UI складову додатків – Activity, Fragment, їх життєвий цикл.
  6. Вивчити елементи інтерфейсу, що надаються Android SDK.
  7. Розібратися зі зберіганням простих строкових даних в файлах Preferences.

Після пройденого навчання ви отримаєте відповідний сертифікат, який буде засвідчувати отримані вами знання під час процесу навчання. Тривалість курсу становить 32 академічні години (16 заняття);
Вартість індивідуального курсу складає 730 $. Вартість групового курсу складає 240 $. Відгуки можна переглянути за посиланням http://lgs.lviv.ua/vidguky/

2. Lviv IT School пропонують сучасні курси по вивченню системи Android. Якісне та ефективне навчання усіх основ цієї операційної системи, кваліфікований персонал. Надається повний спектр практичних та теоретичних знань та навичок для реалізації успішної кар’єри у сфері IT-технологій. В рамках навчання передбачається вивчення основних категорій. Перше поняття, необхідне для роботи з Android – це уявлення (або View-елементи). Пояснення цікавих фактів. «Верблюжий стиль» (Camel case) – це угода, поширена не тільки в програмуванні. Вона зустрічається при використанні FedEx, прослуховуванні iPod, створенні PowerPoint, і навіть в McDonalds! Курс призначений для тих, хто раніше не мав справу із програмуванням, а також для тих, хто володіє базовими знаннями і бажає їх удосконалити. Структурована подача матеріалу, багато прикладів з реальної практики, цікаві домашні практичні завдання. Якщо багато працювати, то результат буде відмінним! Тривалість курсу становить 24 заняття (2 рази на тиждень). Вартість становить 385 $. За цим посиланням можна переглянути відгуки про даний курс та школу https://www.youtube.com/watch?v=isI2uWyI7wE

3. IT Education Academy пропонує курси по вивченню основ Android та практичної їх реалізації. Стати сучасних Android Developer дуже просто. Тільки наполеглива праця та відповідне налаштування на результат. IT Education Academy забезпечують належні умови для навчання у комфортабельних аудиторіях. Загалом курси складаються із послідовних етапів, які допоможуть всеосяжно вивчити всі тонкощі процесу розробки Android-продукту. Для тих, кому потрібно підвищити свій рівень кваліфікації. Для тих, хто хоче отримати досвід участі в реальному проекті. Для тих, хто хоче в короткий термін освоїти нову професію і заробляти хороші гроші. Після пройденого навчання ви отримаєте змогу реалізувати свою мрію, стати успішним Android Developer із високою заробітною платою. Будете використовувати багатомовні програми з гнучким інтерфейсом та вміти правильно ними оперувати.
Тривалість базового курсу становить 48 академічних годин. Тривалість поглибленого курсу становить 48 академічних годин. Вартість базового курсу складає 230 $. Вартість поглибленого курсу складає 255 $.
Можлива оплата частинами. Відгуки про дані курси можна переглянути за посиланням https://dou.ua/forums/topic/13673/

Можна зробити висновок, що сфера вивчення Android-розробки у Львові широко представлена різноманітними школами та центрами, які спеціалізуються на навчання початків у цій сфері, так і для програмістів, які прагнуть вдосконалити свої знання та навички. Без сумніву, ви добре розумієте, наскільки затребувана професія в сфері IT, як на сьогоднішній день, так і в перспективі. Ви вже знаєте, що навички програмування можуть відкрити великі можливості і принести гідну оплату праці.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?