5 причин, через які потрібно навчитися програмувати на PHP


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

В наші дні для веб-розробки існує безліч інструментів і при цьому сфера не перестає рости. У цій статті ми розглянемо, як сьогодні йдуть справи у PHP – мови, яка вже багато років на ринку. Обговоримо головні питання і з’ясуємо, чи залишилося для неї ще місце.

Чи складно вивчити PHP?
Не важче, ніж багато інших мов. PHP широко відомий своїм низьким порогом входження. Досить легко написати простий код на ньому, але щоб стати справжнім професіоналом, потрібен час.

Наскільки мова ефективна для вирішення різних завдань?
Якщо ми говоримо про завдання, пов’язаних з веб-розробкою, то вельми ефективна. Тим більше, що розвиток мови не припиняється й досі, і він постійно адаптується під нові потреби розробників. Великим плюсом є активна спільнота, яка привносить багато корисного для PHP. Існує безліч зручних фреймворків, наприклад, Symfony, Yii, Laravel, які не перестають покращуватися і відповідають високим стандартам ринку. Є різні CMS, такі як Drupal, WordPress, Magento, і багато сайтів використовують їх.

Наскільки цікаво писати на PHP?
Нудьгувати не доведеться. Перед професійними PHP-розробниками ставлять безліч різноманітних завдань: починаючи від розробки простих сайтів з невеликою кількістю логіки і закінчуючи створенням великих інтернет-магазинів і систем аналітики. Зауважимо, до речі, що і Facebook, і ВКонтакте написані на PHP.

Чи затребувані PHP-розробники?
Нестачі у вакансіях на ринку немає. Безліч компаній пропонують працевлаштування, як для молодших PHP-розробників, так і для досвідчених Senior’ов і тімлідів. Згідно з індексом TIOBE, мова PHP завжди знаходиться в першій десятці, що також говорить про те, що її часто вибирають для написання коду. Більшість сайтів написані на PHP тому, що він ефективний і простий.

Як мені почати? Де вивчити PHP?
Існує величезна кількість навчальних матеріалів по PHP, починаючи книгами і відео, і закінчуючи курсами від справжніх професіоналів своєї справи. Ми рекомендуємо вивчати веб-технології, і PHP зокрема, в рамках навчальної програми GeekUniversity, по закінченню якої гарантується працевлаштування. Також ви набудете знання, які точно знадобляться вам в майбутньому для вашої кар’єри кваліфікованого фахівця.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Я в минулому році закінчила курси з веб-дизайну та адаптивної верстки сайтів, але потрібно було продовжувати навчання, а саме вивчення мови – PHP. Тоді в мене можливості були обмежені, тому я планую зараз довести розпочату справу до логічного її завершення, тобто здобути знання з цієї мови програмування. Мова не складна, тому вивчити її буде навіть цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *