11 додатків для вивчення програмування на мобільних пристроях + бонус


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Ми підготували для Вас підбірку мобільних додатків, завдяки яким Ви зможете вивчати програмування, де завгодно. Діліться додатками, які не потрапили до цього списку, в коментарях!

Udacity

Udacity – відомий ресурс для навчання програмуванню – випустив безкоштовний додаток, завдяки якому користувач може істотно підвищити рівень своєї освіти, проходячи безкоштовні курси з програмування від провідних експертів IT-галузі. Доступний для Android та iOS.

Swifty

iOS-додаток для вивчення мови програмування Swift, розроблений компанією Apple.

Swift Playgrounds

Додаток Swift Playgrounds – найпростіший спосіб ознайомитися з мовою Swift. Створюйте власні додатки прямо на планшеті, використовуючи наявні шаблони або придумуючи унікальні.

Codecademy Hour of Code

Освітній портал Codecademy випустив перший додаток для iPhone, за допомогою якого можна вивчити засади програмування за годину. Виконання невеликих за обсягом завдань потребує мало часу.

Lrn

Сервіс, який допоможе навчитись писати код однією з популярних мов програмування: HTML, CSS, Python, Ruby, Javascript. Доступний у вигляді додатка для iOS (Android-версія в розробці).

Tynker

Tynker – одна з найпопулярніших навчальних платформ для дітей. Вона використовується більше як у 8000 шкіл і допомагає понад 6 млн дітям почати програмувати. Також доступний iOS-додаток.

Khan Academy

Khan Academy, відомий освітній ресурс, випустив додатки для Android та iOS, які дадуть Вам можливість проходити курси платформи, де завгодно.

Javvy

Інтерактивний навчальний посібник з мови програмування Java, завдяки якому можна отримати базові знання про мову і навчитися основам програмування в цілому. Весь курс навчання складається з понад 150 уроків. Доступний у Google Play і iTunes.

SoloLearn

SoloLearn є цілим рядом мобільних додатків, які навчають користувача програмуванню за допомогою спеціальних ігор. Додатки SoloLearn доступні безкоштовно для платформ iOS та Android.

Coursera: Online courses

Безкоштовні курси провідних університетів світу на Coursera тепер доступні також у вигляді додатків для Android та iOS.

EdX-Online Courses

EdX – майданчик відкритої освіти, що передбачає безкоштовні онлайн-курси кращих університетів світу. Доступний також у вигляді додатків для Android та iOS.


Ми не змогли пройти повз ці ресурси, які також спрямовані на навчання програмуванню у цікавій формі.

CodeCombat

Одна з найпопулярніших ігор, яка навчає програмуванню. Додаток часто використовується в освітніх закладах для навчання розробці. Містить курси для будь-якого віку.

CodeWars

Сервіс, на якому можна змагатися у програмуванні з іншими учасниками. Користувачам доступні різні мови для написання коду і завдання, які необхідно виконати.

Якщо ці ресурси видалися Вам цікавими, то радимо ознайомитися з нашою підбіркою безкоштовних онлайн ігор, які навчать Вас програмувати.

Джерело: ITmentor

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: Освітні мобільні додатки, swift вчити безкоштовно, Програми які допомагають у школі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *