Як повернути мотивацію програмістові: універсальна інструкція


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У кожного програміста бувають моменти, коли він “перегорає”: програмування вже не приносить такого задоволення, а завдання, які раніше запалювали вогонь у вашому серці, тепер викликають тільки роздратування.

Пройдіться за усіма цими пунктами і приділіть досить уваги кожному з них – це вам допоможе.1. Йдемо висипаємося. По-нормальному, без будильників. Щоб очі взагалі більше не закривалися.

Мотивація повертається в 70% випадків.2. Якщо мотивація не повернулася – беремо велосипед (хоча можна і пішки) – і на вулицю.

Якщо є пристойний парк в місті – знаходимо пару нестандартних фізичних вправ, можна бойових, намагаємося виконати.

Робота з тілом і фізичні навантаження – це абсолютно інша частина вашої свідомості, але не менш важлива. Про неї не можна забувати.

На цьому етапі мотивація повертається приблизно в 85 % випадків.3. Якщо мотивація не повернулася – беремо випадкову книгу, але не технічну, в ідеалі – з жанру, який вам подобається. Читаємо. Спокійно, не рахуючи сторінки.

Можете подивитися фільм “Соціальна мережа” – він також дуже мотивує. Швидше за все, на цьому етапі ви вже знову хочете писати код.4. Якщо мотивація не повернулася, повторіть пункти з першого до цього близько п’яти разів, не думаючи про час і в побуті виконуючи тільки найважливіші справи – термінові завдання по навчанню або роботі.

Можете навіть попросити рідних або знайомих допомогти по будинку і з побутовими справами, щоб себе розвантажити.5. Якщо мотивація не повернулася навіть після 5 повторень пунктів вище, то програмування – вже не ваше покликання. Змінюйте професію на ту, в якій ви будете щасливі.

І хто знає, можливо, незабаром вам знову захочеться повернутися до програмування?

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *