
Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.
C# – об’єктно-орієнтовна мова програмування, створена в 1998-2001 роках компанією Microsoft як мову розробки додатків для платформи Microsoft .NET Framework. Він поєднує в собі силу і гнучкість C++ з простотою Visual Basic.
C#, звичайно ж, поступається за популярністю таким мовам, як C, Java, C++ і PHP, але, незважаючи на це, він використовується досить часто. Нижче ви знайдете збірку книг, які допоможуть вам у вивченні цієї мови програмування.
C# Programming Yellow Book
Ця книга – посібник для першокурсників на факультеті комп’ютерних наук університету Халла. Ось дані теми:
- Комп’ютери і програми. Ви дізнаєтеся, що таке комп’ютер, як працюють програми і як їх писати. У кінці розділу почнеться знайомство з самим C#.
- Обробка даних. У цій главі розбирається написання простої програми.
- Створення програм. Ви навчитеся розбивати програми на окремі частини і використати масиви.
- Створення рішень. Тут розглядається процес створення складного проекту.
- Просунуте програмування. Закінчується книга розбором складніших і потужніших можливостей C#.
Для скачування також доступні і інші матеріали навчального курсу.
Ця книга призначена для новачків. Вона учить вас мислити як програміст, а C# в даному випадку – просто інструмент, який можна замінити на Java, C++, PHP або Python. Це книга про програмування, а не про C#.
Ця книга детально описує можливості мови C#. Розглядаються основи мови, класи, просунуті концепції, фреймворк .NET і ключові слова.
Creating Mobile Apps with Xamarin.Forms
Ця книга розповідає про створення кросплатформенних мобільних застосувань за допомогою Xamarin.Forms. Розглядаються такі теми, як анімація, MVVM, тригери, поведінка, макети і рендери.
The Daily Design Pattern
У цій книзі ви знайдете детальний аналіз 22 популярних патернів проектування і їх реалізації на C#.
Також радимо звернути увагу серію відеоуроків по цій же темі.
Threading in C#
Це детальне керівництво познайомить вас з можливостями роботи з потоками в C#. До речі, доступна і версія російською мовою.
Introduction to programming and the C# language
Ця книга – практичне введення в C#. У ній на простих прикладах пояснюються усі основні концепції ТОП. Мета книги – навчити вас розробляти повноцінні застосування і допомогти вибрати подальший напрям розвитку.
Object Oriented Programming using C#
У цій книзі за допомогою невеликих вправ пояснюється об’єктно-орієнтовний підхід до програмування. Кульмінацією є написання великої програми. Зачіпаються наступні теми:
- абстракція;
- спадкоємство;
- поліморфізм;
- ТОП;
- UML;
- agile;
- розробка через тестування.
Object – Oriented Programming in C# Succinctly
Ця книга познайомить вас з основами об’єктно-орієнтовного програмування. У ній досить як теорії, так і практичних прикладів. Ось розділи книги:
- Три стовпи ТОП.
- Інтерфейси.
- SOLID.
- Шаблони проектування.
- Шаблони GRASP.
- Архітектура.
- Інші парадигми.
C# Code Contracts Succinctly
Контрактне програмування – це метод проектування ПЗ, що припускає, що проектувальник повинен визначити формальні, точні і веріфікаційні специфікації інтерфейсів для компонентів системи. У C# такий підхід реалізується за допомогою бібліотеки Code Contracts, про використання якої і розповідає ця книга. Ось її зміст:
- Вступ.
- Використання контрактів для коду.
- Корисні поради.
- Тестування контрактів для коду.
- Розширення контрактів для коду.
- Висновок.
- Корисні ресурси.
Data Capture and Extraction with C# Succinctly
Виявлення і витягання інформації – це одне з найскладніших завдань, тому для її вирішення варто користуватися спеціальними інструментами. Ця книга розповість вам, як витягати дані з електронних листів, скріншотів, сайтів і текстів за допомогою мови C#.
Якщо ви знаєте інші безкоштовні книги з C#, які варто додати в нашу збірку, діліться ними в коментарях!
По матеріалах OSS Blog
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?