Абсолютно правдива історія про справжнього програміста, що ніколи не вивчав Сі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Тоді Сем ще не був програмістом – він почав вчитися писати код, будучи вже підлітком. Частково тому, що програмування цікавило його як спорт, частково – через те, що оточували його програмісти, і він дуже хотів створювати щось сам. Як і усі великі програмісти, стикаючись із складнощами, він занурювався в процес ще сильніше.

Одного разу Сему довелося розговоритися зі своїм дядьком – той теж був програмістом у минулому.

“Привіт! Я учу мову програмування під назвою Сі”, – поділився Сем. – “Ти дуже багато знаєш про різні мови, ти учив Сі”?.

“Ні”, – до великого здивування Сема, відповів дядько. “Я один з тих небагатьох програмістів, яким ніколи не доводилося учити Сі тому, що я його створив”.

Ах так, прізвище Сема – Рітчі.


У цій історії мені подобається те, що Денніс усе життя Сема терпляче чекав, перш ніж поділитися цим приголомшливим фактом. Тільки уявіть собі: ви спостерігаєте за тим, як росте і росте ваш племінник, і терпляче чекаєте моменту, коли він почне програмувати. Цікаво, як він прокручував у себе в голові цей діалог? “Гм, як же мені сказати це так, щоб прозвучало епічно? Може, “Знаєш, а ось я ніколи не вивчав Сі”? Та ну, занадто незграбно”.

Джерело: Medium

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *