Веб-експерименти: підбірка неймовірних посилань


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Підбірка веб-експериментів, що демонструють сучасні технології, бібліотеки і фреймворки.

ZTYPE

ZTYPE є інтерактивною браузерною грою, де гравцеві належить захищати свій космічний корабель, але в дуже незвичний спосіб: для знищення ворогів треба набирати слова, кинуті з кораблів прибульців. Такий додаток може бути використаний, наприклад, для веселішого і захоплюючого навчання дітей і дорослих сліпого друку.

Додаток написаний на Canvas і HTML5, а головною особливістю автор називає те, що при розробці не був задіяний OpenGL. Для анімації використана популярна графічна бібліотека ImpactJS.

Онлайн-демо: zty.pe

ECHO

У ECHO гравець повинен відтворити заданий музичний патерн за допомогою циклічно бігаючих по екрану часток. Як говорять творці, унікальна механіка гри дозволяє їй бути не просто пазлом, але й серйозним музичним інструментом, який до того ж є ще і дуже захоплюючим.

Для розробників цей концепт є відмінним прикладом того, наскільки далеко в розвитку зайшло Web Audio API і які дивовижні речі можна створити за допомогою нього.

Онлайн-демо: tonenotone.com

Deja vu

Deja vu – це інтерактивне музичне відео, підготовлене до однойменного синглу популярного електронного музиканта KAMRA.

І це настільки добре, що не можна описати словами. Навіть якщо і спробувати, то ефект буде слабким. Рекомендуємо зайти на сайт, завантажити своє фото і оцінити: впевнені, Ви і не припускали, що таке можливо у Вашому браузері.

Онлайн-демо: kamra.invisi – dir.com

Первинники викладені у відкритому доступі: GitHub

Enough

Незвичайна веб-книга Enough є відмінним прикладом того, якими в майбутньому можуть стати всі інші книги – інтерактивними, музичними, анімованими і тривимірними.

За допомогою сучасних технологій, зокрема Three.js і Wagner.js, автор посилює уяву читача, дозволяючи йому самому спостерігати і взаємодіяти із цілими частинами світу. Ви навіть можете доторкнутись до всього – Enough заявляє підтримку 3D сканера руху Leap Motion.

Перед початком радимо надіти навушники: якісний стерео-звук тут також є.

Онлайн-демо: cabbli.bo.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *