Конвертація картинки в сайт на WordPress і ще 7 корисних фотошоп-плагинів для веб-розробників


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Багато фронтенд-розробників стикалися з такою ситуацією: треба верстати за величезним PSD-шаблоном готовий сайт. Від кількості майбутньої роботи можна і зажуритися, якщо не допомогти собі готовими інструментами!

Сьогодні tproger представляє підбірку безкоштовних Photoshop-плагінів, які допоможуть кожному фронтендщику полегшити собі монотонну частину роботи, – переведення PSD-шаблона в готові картинки, стилі й верстку.

CSS3Ps

Для використання цього плагіну знадобиться Інтернет: він виконує основну свою роботу в хмарі. Робота його – перетворювати набір стилів шару на готовий CSS-код. Випробувати плагін можна на PSD-прикладі із сайту розробників – свою задачу він розв’язує на “відмінно”.

Cut&Slice Me

Плагін, який уміє нарізувати макет за шарами на готові елементи під різні типи пристроїв, – Android, iOS і повні версії сайтів. Налаштування перетворення виконується додаванням спеціальних позначок в імена шарів.

Layrs Control 2

Колекція із 7 невеликих скриптів, кожен з яких уміє виконувати нескладне завдання. Один з них уміє знаходити і видаляти невживані ефекти на шарах, інший – очищати первинник від порожніх шарів, які часто з’являються при роботі з макетом і т. д.

Renamy

У Вас була проблема з PSD-шаблоном, тому Ви вирішили використати регулярні вирази. Відтепер маєте дві проблеми.

Утім, називати цей плагін “проблемою” буде несправедливо – регулярні вирази він задіює для маніпуляцій з назвами шарів. За його допомогою можна перейменовувати відразу декілька шарів, використовуючи маски і правила найменування, шукати потрібні шари за допомогою “регулярок” і багато іншого. Відмінний помічник у роботі з великим документом зі складною структурою.

Elemente

Справжній важкоатлет у світі плагінів. Уміє створювати з шаблона готову WordPress-тему (вже з усім PHP- кодом), генерувати сітки, подібні до bootstrap, працювати з шрифтами тощо.

Плагін можна купити, але у нього є і безкоштовна пробна версія. Спробуйте, Вам сподобається!

Flaticon

Маленький плагін, який допоможе Вам з іконками для шаблона. Можна буде прямо з фотошопа шукати потрібні іконки у базі за назвами і відразу вставляти їх у документ.

Ink

Цей плагін може Вам згодитись, якщо знадобиться згенерувати документацію для шару – наприклад, щоб комусь показати. Одним натисненням кнопки можна отримати красиво оформлену інформацію про шар: розмір, прозорість, код кольору, точні розміри займаної ним області.

Він, до речі, якісно виконує всі виміри і генерацію, спробуйте.

Size Marks

Маленький, але дуже корисний скрипт – дозволяє розставляти на полотні вимірювальні лінійки з підписаними розмірами у будь-якій кількості. Його цінність зрозуміє кожний, кому доводилося виміряти відстані в пікселях на полотні, створюючи поверх шарів прямокутне виділення.

Джерело: Medium

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *