Одна команда в терміналі робить Ваш локальний сервер доступним для всього Інтернету за спеціальною HTTPS адресою: огляд утиліти Ngrok


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У Вас є локальний сервер, на якому Ви ведете всю розробку, а її результати показуєте, завантажуючи код на хостинг або скидаючи замовникові скриншоти – забудьте про це.

 

Вашу проблему вирішує ngrok – проста утиліта для створення тунелю до localhost.

З її використанням впорається навіть новачок, для створення тунелю необхідно виконати команду:

ngrok http 80
80 - це порт, на якому запущений Ваш веб-сервер. 80 є портом за умовчанням для багатьох серверів, так що все запрацює без  змін. У відповідь отримаєте на екран виведення типу:

5057493e.ngrok.io – це адреса, за якою Ваш локальний сервер став доступним в Інтернеті.

Якщо Ваш сервер відкривається не за адресою http://localhost/, а на нього через файл hosts призначений домен, наприклад, mysite.dev, то запустити ngrok для нього не складніше.

Вам допоможе команда:

ngrok http - host - header=rewrite mysite.dev:80

80 є портом Вашого сервера, а mysite.dev доменом, за яким він відповідає.

Ngrok доступний для Linux, Mac, Windows і FreeBSD. З усіма можливостями програми можна ознайомитися в документації.

Скачати і встановити Ngrok

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *