
Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.
. Промислові розробники можуть обмежитися і базою: стеки, черги, хеш-таблицы, алгоритми сортування, пошук в глибину і так далі. Але у сфері Research & Development використовуються набагато складніші речі: дерева відрізків, пошук компонент сильної зв’язності, система великих кількостей, що не перетинаються, бітові маски, динамічне програмування, sqrt- декомпозиція, потоки в графах, динамічна мінімальна опукла оболонка. Як в усьому цьому розібратися?! Не бійтеся, ми допоможемо вам.
Представляємо вам підбірку матеріалів, які допоможуть вам розібратися у складному і захоплюючому світі Computer,Science:
- e – maxx – напевно, якнайповніша збірка алгоритмів і їх реалізацій в усьому Інтернеті;
- Algolist – окрім алгоритмів є введення в комп’ютерну графіку і криптографію;
- Викиконспекты від студентів ИТМО. Окрім Computer Science є і трохи математики;
- topcoder tutorials – повчальні статті від переможців і призерів олімпіад по програмуванню;
- algosaurus – блог про алгоритми, написаний в жартівливому стилі і щедро присмачений барвистими картинками;
- курс по Computer Science від MIT;
- відеозаписи лекцій ЛКШ – Літньої Комп’ютерної Школи, в якій в те або інше навчалися майже усі спортивні програмісти в Росії. Можливо, і ви були там – тоді це чудова можливість поностальгировать;
- детальне пояснення багатьох просунутих структур даних;
- відеокурс по Computer Science від IIT;
- Computer Science Stack Exchange – це як Stack Overflow, але по Computer Science.
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?