Підбірка інструментів і ресурсів для веб-розробників. Частина друга. Хостинг, обробка зображень, розширення, навчальні ресурси


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Продовження колекції корисних інструментів для веб-розробників. Діліться Вашими улюбленими ресурсами в коментарях!

Хостинг і браузери

Інструменти для роботи з хостингами і аналізу сайтів.

PingDom’s Website Speed Test

Цей інструмент допоможе Вам проаналізувати швидкість завантаження Ваших сайтів і дізнатися, як зробити їх швидшими. В результаті Ви отримаєте глибокий та інформативний аналіз. Як альтернативу можна використати цей ресурс від Google.

Domai.nr

domai.nr дає змогу перевірити наявність доменного імені й отримати речення за схожими назвами. Працює добре і швидко.

Browser Shots

Browershots є онлайном-інструментом, який покаже Вам, як веб-сторінка виглядає в різних браузерах.

Piwik

Piwik – це додаток, яке дає Вам детальну інформацію про користувачів та їх поведінку на Вашему веб-сайті. Ви можете використати його Google Analytics.

Responsinator

Responsinator допомагає розробникам сайту швидко отримати уявлення про те, як їх сайт виглядатиме на найпопулярніших пристроях.

Whats my browser size?

Вимірює розмір вікна браузера. Простий, але дуже корисний.


Обробка зображень

Кращі редактори зображень і не лише.

Real Favicon Generator

Це відмінний інструмент для створення іконок. Замість того, щоб дати Вам лише одну базову іконку, ресурс дозволяє створювати конкретні іконки для кожної ОС.

Pixlr

Pixlr – це дивовижний редактор зображень з багатою функціональністю. Він працює аналогічно автономним редакторам зображень, але у браузері. Він є одним з кращих безкоштовних онлайн-редакторів зображень.

Place it

Placeit.net є інструментом для створення приголомшливих макетів сайтів або демонстрацій, розміщуючи їх на екранах комп’ютерів і пристроїв, на стокових зображеннях. Він має сотні якісних дизайнів на вибір і є простим у використанні.

Place hold

Placehold.it допоможе Вам створити фіктивні зображення як заповнювачі в дизайні. Після вибору розміру Вашої картинки Ви можете просто скопіювати посилання, що з’явилося, і покласти його в тег img. Зрозуміло, є версія з кошенятами.

Pic Resize

Picresize виходить за рамки того, про що можна здогадатись, виходячи з назви. Цей інструмент дозволяє застосовувати фільтри до зображень, обрізувати їх і конвертувати формат.


Інструменти для спільної роботи

HipChat

З HipChat Ви можете об’єднатися з колегами в режимі реального часу. Є підтримка обміну файлами, відео-чату і спільного використання екрана.

GitHub і Bitbucket

Git зробив контроль версій доступним кожному, а GitHub здійснив революцію в колаборації розробників. GitHub – це найпопулярніший хостинг репозиторіїв у світі, що надає необмежену кількість публічних репозиторіїв. Якщо ж Вам треба працювати з приватними репозиторіями, причому безкоштовно, то варто звернути увагу на Bitbucket.


Розширення Chrome

Visual Event

Це розширення показує всі події, прив’язані до кожного елемента DOM. Може бути корисним при роботі зі складними обробниками подій JavaScript.

Page Ruler

Швидкий спосіб дізнатись, якими є ширина, висота і положення сегмента екрана.

JSONView

Розширення Chrome і Firefox для читання і валідації JSON у браузері.

SEO Serp Workbench

Chrome-додаток, який дасть Вам детальну інформацію про пошукову позицію на декількох сайтах відповідно до ключового слова.

ColorZilla

Плагін, який пропонує багату функціональність, коли справа доходить до обробки кольору у браузері.


Навчальні ресурси

Зрозуміло, не варто забувати і про наш сайт.

Tutorialzine

Tutorialzine – це сайт, на якому щотижня публікуються керівництво і статті з веб-розробки.

Codecademy

Чудове місце для новачків у програмуванні чи для людей, які мають на меті вивчити нову мову.

CodeSchool

Відеокурси з Ruby, Javascript, HTML/CSS та iOS-розробки. Є уроки і вправи для початківців і досвідчених кодерів.

Bento

Bento – велика колекція безкоштовних навчальних посібників з програмування.

Programming, Motherfucker

Сайт, на якому, крім цікавого оформлення від фанатів “Кримінального чтива”, є дивовижна кількість безкоштовних електронних книг з мов програмування.

50 шпаргалок і керівництво

На цій сторінці зібрано багато різних шпаргалок і керівництв з різних галузей веб-розробки, від HTML і CSS до CMS і текстових редакторів.

За матеріалами “50 Awesome Tools and Resources for Web Developers”

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: картинки створення веб ресурсів, Підбірка корисних та цікавих сайтів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *