Матеріали для вивчення Python


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Python вважається однією з найперспективніших мов у Web-напрямі (очікується, що скоро він витіснить PHP). Ми підготували для Вас підбірку матеріалів, за допомогою яких Ви зможете легко вивчити цю мову.

Офіційна документація

Поза сумнівом, найповніше джерело будь-якої інформації про Python. Якщо Вам треба щось дізнатися про цю мову, то, будьте впевнені, що Ви знайдете це тут.

Learn Python the Hard Way

Книга, визнана одним з кращих самовчителів Python. Все пояснюється простою і доступною мовою, що не дозволить Вам нудьгувати, а до книги додається багато відеоматеріалів, щоб процес навчання був наочним.

Dive Into Python

Ще одна книга з цієї мови, визнана розробниками зі всього світу. Її відмітною особливістю є те, що вона доступна онлайн безкоштовно.

Learn Python in 10 Minutes

Це для ледарів. Після того, як Ви прочитаєте цю невелику статтю, зможете писати прості програми на Python без сторонньої допомоги. Не вірите? Спробуйте самі.

Python Challenges

Якщо Ви хочете практики, то сайт Python Challenges ідеально підходить Вам. На ньому Ви знайдете задачі, що поступово  ускладнюються. Чи зможете Ви розв’язати їх всі?

Відео про Python

Величезна підбірка (понад 3500) відео про цю мову. Тепер Ви знаєте, як проводити дозвілля.

Відео-вступ у Python від ITVDN

ITVDN – компанія, що спеціалізується на випуску навчальних IT-відео. Цей курс від неї присвячений якраз засадам Python.

Stepic: програмування на Python

Цей безкоштовний курс підійде Вам, якщо Ви новачок у програмуванні і не маєте жодного досвіду. Спеціально для Вас поясняють базові принципи мови.

Сайти із задачами з програмування

Кращий спосіб вивчити щось – практика. Цей список сайтів допоможе Вам знайти цікаві задачі, розв’язуючи які, Ви істотно поліпшите своє володіння Python (та і будь-якою мовою).

Поради і приклади задач, які допоможуть в освоєнні нової мови

Якщо ж Ви хочете більше практично орієнтованих задач (наприклад, написати сайт або нейронну мережу), то в цьому списку Ви зможете знайти програми, які необхідно реалізувати, щоб стати справжнім майстром з Python.


Читайте також наші матеріали, присвячені мові програмування Python.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: вивчення python, вивчити мову програмування python, З чого починається Python Приклади задач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *