Стисла шпаргалка з jQuery: селектори, атрибути CSS, маніпуляції з DOM, події та інші способи використання бібліотеки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

До нашої редакції надійшов лист від веб-розробника Роба Менінга – він показав нам свою шпаргалку з jQuery і запропонував розмістити її на Tproger. Шпаргалка представлена в двох форматах: у вигляді великої картинки і PDF-файлу – і розбита на розділи: в кожному з них стисло представлені всі методи і атрибути jQuery. Така шпаргалка буде корисною і новачкові, і досвідченому веб-розробникові для повсякденного використання, тому ми вирішили поділитися нею з Вами.

Ми розбили оригінальну картинку на розділи, але якщо Вам зручніше використати один великий файл, то його можна скачати тут.

Селектори

Атрибути / CSS

Маніпуляції з DOM

Обхід елементів

Події

Ефекти

Ajax

Можливості самого jQuery

PDF-файл з усіма розділами шпаргалки, зібраними разом:

Посилання на PDF для тих, у кого не працює вбудовування PDF у браузері.


Дякуємо Робу Менінгу, авторові сайту WebsiteSetup, за наданий матеріал.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *