Після семестру навчання з’ясувалося, що на запитання студентів відповідав робот


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Щоб розвантажити свій робочий час, професор Технологічного інституту Джорджії найняв собі асистентку Джилл Ватсон. Протягом семестру вона відповідала на запитання студентів, які вивчають штучний інтелект, і всі були задоволені, поки наприкінці семестру професор не повідомив, що Джилл – це бот.

Студенти були вражені. “У мене таке почуття, ніби я ввійшов до історії, завдяки Джилл і цьому класу!” – написав один з них на форумі. Інший додав: “А я в опитуванні хотів визначити її, як кращого асистента!”.

“В Інтернеті ніхто не дізнається, що ти – собака”. Те саме сьогодні можна з упевненістю сказати про роботів.

Тепер Ешок Гоель, той самий професор з інформатики, збирається впроваджувати цього бота ширше. Протягом семестру студенти ставлять на форумі десятки тисяч запитань, на які раніше доводилося відповідати професорам та їх асистентам. Причому питання дуже часто повторювалися. Ешок спало на думку, що можна автоматизувати цей процес, і спільно з деякими його студентами та IBM він розробив Джилл.

Протягом місяців Гоель тестував Джилл особисто, адже він не міг дозволити собі перетворити навчальний процес на хаос. Бот повинен був відповідати на запитання так само вичерпно, як будь-який інший асистент або він сам. Система була налагоджена в такий спосіб, щоб відповідала на запитання тільки тоді, коли  була “впевнена” у правильності відповіді на 97 % – цей поріг професор встановив дослідним шляхом.

За словами Ешока, після того, як студенти дізналися, що Джилл – бот, вони стали займатися навчанням з набагато більшою мотивацією. Сподіваємося, що і Вас цей випадок переконав у перспективності галузі IT.

Джерело: IT World

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *