WordsEye переводить слова в зображення


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Продукт компанії WordsEye з Нью-Йорка допомагає людям намалювати те, про що вони думають. Ця програма підходить для тих, хто не розбирається в 3D-моделюванні або має мало робочих навичок.

Принцип дії простий: Ви описуєте картину англійською мовою, а програма точно відтворює Ваші побажання і фантазії. Аналогічно задаються габарити і властивості предметів. З розпізнаванням абсурду також все гаразд – персиковий дельфін реальний. Головне, що слова розпізнаються згідно з контекстом і гармонійно створюють картину, а не за принципом роботи китайсько-російського перекладача на AliExpress.

Розробники планують створити сервіс для декількох напрямів: інструмент для 3D-моделювання або прототипування, а також засіб вивчення іноземних мов. Адже зорова інформація дозволяє запам’ятати більше слів.

Для реалізації задуманого програма потребує великої бази 3D-об’єктів. Тому розробники дозволили користувачам завантажувати свої роботи. Сервіс знаходиться в закритому бета-тесті, але скоро його роботу можна буде оцінити як на web-платформі, так і на iOS і Android. До речі, сайт продукту й однойменної компанії активно наповнюється роботами незалежних дизайнерів. Нижче наведені приклади того, що виходить і за якого алгоритму опису.

Великий капелюх перегорнений. Він розташований в трьох дюймах над вузьким столом. Невелика кішка сидить в капелюсі на 2,7 дюйми. Земля прозора.

П’ять собак на великій планці. Земля – це вода. Невеликий човен у 100 дюймів розташований поряд із собаками. Зелені гори – на другому плані.

Рішення, які виконують протилежну функцію WordsEye, стають надзвичайно популярними. Як наприклад, на відео була показана нейронна мережа, яка генерує слова з того, що “бачить”:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: що означає сервіс знаходиться у бетатесті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *