Точність розпізнавання об’єктів на фото штучним інтелектом від Google досягла 94 %


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Багато хто з нас вже знайомий зі ШІ від Google, завданням якого є розпізнавання об’єктів на фото. Google Photos використовує його спрощену версію, яка визначає на фотографіях кішок, собак, їжу або конкретних людей. Проте пошуковий гігант працює над дечим серйознішим, і зовсім нещодавно представив розробникам свої напрацювання.

Google Research Blog повідомляє, що система розпізнавання зображень, над якою працює команда Google Brain, досягла точності 93,9 %. У 2014 році був отриманий результат 89,6 %, досягнутий з використанням моделі Inception V1. Може здатися, що стрибок невеликий, але насправді він дуже істотний.

Зображення на мініатюрі новини демонструє різницю між алгоритмами 2014 і 2016 років. Система стала не лише краще розпізнавати об’єкти, але й описувати їх. Ще одним аспектом є те, що поточна модель, Inception V3, не лише розпізнає об’єкти на фото, а також порівнює їх.

Ці результати були отримані шляхом ручного маркування сотень тисяч фото і передачі отриманих даних у TensorFlow. Алгоритм використовує створені людьми описи у відповідних ситуаціях, але також самостійно генерує нові.

Остання модель TensorFlow була викладена нещодавно, і скачати її можна тут. Також можна ознайомитися зі статтею від Google, присвяченою технічним аспектам цього питання.

Джерело: Android Authority

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *