Facebook, Amazon, IBM, Google і Microsoft об’єдналися для спільної роботи в галузі штучного інтелекту


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Гіганти в галузі технологій володіють найбільшими базами даних на планеті. Подібно до грошей, інформація давно стала валютою. Цінність інформації також виявляється і в галузі штучного інтелекту. Фактично, компанія, яка володіє інформацією, володіє ШІ. Тому можна сказати, що такі компанії, як на Facebook, Amazon, Alphabet, IBM і Microsoft мають великий потенціал.

Сьогодні ці п’ять компаній анонсували запуск партнерської програми Partnership on AI. Завданням групи є проведення досліджень і вибір кращих практик. Представники компаній тепер регулярно зустрічатимуться для обговорення прогресу у галузі ШІ. Крім того, варто пам’ятати, що команди змагатимуться одна з одною для створення найкращих продуктів і сервісів, які використовують машинний інтелект.

Фінансову підтримку спочатку надаватимуть компанії-партнери, але в майбутньому членство хочуть розширити. Організаційна структура була розроблена у такий спосіб, щоб невеликі компанії могли бути на рівних з лідерами цієї галузі.

Поки що до групи не ввійшли такі компанії, як Apple, Twitter, Intel і Baidu. Хоча Apple і зацікавлена у цьому проекті, її відсутність пояснюється відносно низьким рівнем прогресу в галузі ШІ.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *