Tesla Motors презентувала повністю самокерований автомобіль


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На вчорашній презентації Tesla Motors була представлена нова функція автомобіля – повний автопілот. Раніше повноцінного автопілота автомобілі Tesla не мали, і творці всіляко підкреслювали, що це лише система допомоги водієві, яка вимагає участі в процесі кермування людини. Компанію навіть просив відмовитися від використання в рекламі слова “автопілот” Міністр транспорту Німеччини. Тепер ці претензії не матимуть жодних підстав.

Tesla Motors так само надала відео, на якому зафіксовано, як машина їде по дорозі без жодної участі людини:

Система працює за допомогою лазерних та Ік-датчиків, 8 нових камер і 12 вдосконалених ультразвукових датчиків. Вони забезпечують огляд на 360 градусів на дистанцію до 250 м. Прим. перекл. Якщо вірити виробникові, то це майже вдвічі більше, порівняно з раніше використовуваними автопілотами.

Поліпшено було так само обладнання бортового комп’ютера і систему, яка відповідає за розпізнавання об’єктів навкруги: інших машин, пішоходів, дорожніх знаків, перешкод. Вона працює на основі нейронної мережі й допрацьовується на основі даних, що збираються з усіх автомобілів Tesla.

Після цієї презентації нове обладнання отримають усі автомобілі, що випускаються. На жаль, вже випущені машини переоснащуватися не будуть – виявилось, що це коштує дорожче, ніж випустити новий автомобіль:

Нагадаємо, що Tesla не єдина у світі компанія, яка займається розробкою безпілотного транспорту. Наприклад, цим же займаються Uber, Lyft і Яндекс.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Безпілотне авто напевно може бути дуже корисним. Значно можна відвищити безпечність під час руху на автомобілі. Особливо гостре питання безпеки руху для новачків. Не впевненість за кермом і відсітність певних навичок. Недоліки керування водія корегує само авто, чи не мрія? Або навіть і взагалі людина не приймає участі у керуванні машиною. Просто собі сів і приїхав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *