Microsoft і Nvidia об’єдналися для поліпшення платформи ШІ, що керує Кортаною


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft CNTK (Cognitive Toolkit) – платформа для навчання ШІ – керує голосовою помічницею Cortana і розпізнає людське мовлення з більше як 90 % точністю. Microsoft незабаром збирається випустити апгрейд для набору інструментів CNTK, і один розробник апаратного забезпечення захотів переконатися, що CNTK працюватиме на його пристроях без нарікань. Цим розробником виявилася компанія Nvidia.

Щоб оптимізувати засоби розробки GPU для CNTK, Microsoft і Nvidia вирішили об’єднатися. Для розвитку CNTK компанії створили декілька бібліотек і алгоритмів глибинного навчання, які дозволять штучному інтелекту виконувати завдання на кшталт розпізнавання картинок і мовлення на GPU.

Інструменти глибинного навчання, такі як CNTK – це пісочниці, що дозволяють розробникам створювати комп’ютерні моделі для розв’язання певних проблем. Кінцева мета полягає в побудові добре натренованої моделі, яка з великою точністю виконуватиме конкретні завдання: наприклад, пошук у величезній базі медичних даних записів для визначення діагнозу.

Тренування комп’ютерних моделей потребує величезної кількості часу і обчислювальної потужності. Тому Microsoft дозволяє деяким клієнтам тестувати GPU як частину хмарного сервісу Azure. Апдейт CNTK швидше працюватиме на хмарних сервісах серії Azure N, які, у свою чергу, використовуються в GPU на основі старої архітектури Kepler і Maxwell від Nvidia.

Новий набір інструментів CNTK поставлятиметься із суперкомп’ютером DGX від Nvidia, який коштує $129 000 і містить 8 процесорів Tesla P100, що ґрунтуються на останній архітектурі Pascal. Дата виходу набору поки що не відома.

Джерело: ITNews

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *