Google запустила вебсайт, що дозволяє випробувати нові розробки компанії в галузі штучного інтелекту


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

15 листопада Google запустила вебсайт, що дозволяє “погратися” з розробками компанії в галузі штучного інтелекту за допомогою веб-додатків. Усього можна випробувати чотири додатки: гру, яка вгадує, що Ви малюєте; додаток для камери, який розпізнає об’єкти перед нею; додаток, що перекладає назви об’єктів, на які Ви вказуєте; і музичний додаток, що грає з Вами в дуеті.

 

Мета цього сайту – зробити деякі з технологій машинного навчання доступними для пересічних користувачів, зацікавлених у штучному інтелекті, але які не мають достатнього рівня знань для вивчення наукових публікацій.

Наприклад, у “Quick, Draw!” необхідно щось малювати протягом 20 сек., а ШІ в цей час вгадуватиме, що Ви малюєте.

Проект “A.I.Duet” демонструє, як штучний інтелект може бути використаний в музиці. На підключеній до комп’ютера клавіатурі Вам пропонується зіграти декілька нот. Щойно Ви зіграєте, алгоритм починає грати за Вами, ґрунтуючись на тому, що Ви зіграли. Звичайно, це не справжня музика, але краще за випадково згенеровані ноти.

Також Google показала два додатки, що демонструють можливості комп’ютерного зору: “Giorgio Cam” і “Thing Translator”. Giorgio Cam розпізнає об’єкти, поміщені навпроти камери смартфона, і вставляє їх назви в текст пісні. Thing Translator перекладає назви об’єктів, на які Ви вказуєте, використовуючи технології Google Translate.

Giorgio Cam:

Thing Translator:

Подивитися вихідні коди проектів можна, перейшовши за  посиланням. Якщо завдяки технологіям компанії Вам вдалося створити схожі додатки, то Ви можете порадувати Google, повідомивши про це через форму на спеціальній сторінці.

Джерело: Mashable

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *