MIT склав рейтинг із 13 просунутих IT-компаній світу, які використовують ШІ


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Редактори MIT Technology Review нещодавно склали рейтинг 50 найрозумніших компаній світу, більше як 20 % з них побудували свій бізнес на основі штучного інтелекту. Цікаво, скільки з цих компаній Ви знаєте?

 1. Baidu, відома як “Китайський Google” – компанія, яка працює над інтелектом для розпізнавання мовлення Deep Speech 2.
 2. Tesla, інноваційна транспортна компанія, застосовує ШІ для створення карти світу, що діє в реальному часі, використовуючи дані з камер і радарів. Це дозволить зменшити виникнення нещасних випадків при використанні автопілота на 50 %, порівняно з живими людьми.
 3. Alphabet, холдингова компанія сімейства Google, використовує штучний інтелект у сотнях додатків. Їх флагманський ШІ-продукт шукає себе сам. Понад 20 % голосових запитів у Google використовують систему обробки мовлення. Найвідоміша розробка компанії, використовуючи систему DeepMind, стала світовим чемпіоном по грі в Go.
 4. NVidia. Їх набір інструментів розробки “AI in a box” використовується для роботи з віртуальною реальністю, автопілотами (такими, як у Tesla) та безпечними додатками для дронів і безпілотників. Завдяки магії локальних обчислень чіпи компанії дозволяють машинам, таким як дрони і роботи, взаємодіяти зі світом у реальному часі.
 5. Enlitic – приватний стартап, який використовує штучний інтелект для визначення проблем зі здоров’ям на рентгенівських знімках. У компанії говорять, що їх система (знаходиться на етапі тестування) швидше і точніше за людей визначатиме захворювання, такі як рак легенів.
 6. Facebook потрапив до рейтингу здебільшого через Oculus Rift, проте штучний інтелект – секретний інгредієнт і в багатьох інших проектах компанії.
 7. Didi Chuxing – компанія, яка викупила Uber China. Декілька сотень із 5 тис. працівників компанії працюють над штучним інтелектом. Щодня їх система ефективності перевезень генерує 70 терабайт даних більше як із 14 млн поїздок. ШІ займається розумною маршрутизацією, енергетичною оптимізацією і пом’якшенням навантаження.
 8. Microsoft. У компанії був створений відділ із 5000 співробітників для роботи над штучним інтелектом. Цим все сказано.
 9. Fanuc – індустріальний лідер з виробництва роботів у Японії – використовує ШІ для прискорення навчання своїх роботів, а також для тренування роботів навчатися самостійно. Їх роботам потрібно близько 8 годин, щоб вивчити щось нове. Робот на відео навчився читати штрихкоди, використовуючи свою камеру, писати штрихкоди, а потім стирати їх.
 10. Improbable – операційна система, що використовує ШІ і глибоке навчання для симуляції реальності. Замість машинного навчання і статистики Improbable використовує Spatial OS, в якій Ви самі пишете правила своєї реальності і втілюєте їх в життя.
 11. Bosh. Використовуючи машинне навчання і самоаналіз, компанія передбачає додатковий мільярд доходів і ще один мільярд заощаджень від наступного покоління виробництва.
 12. Line – японська компанія цифрового зв’язку – відкрила для себе штучний інтелект при використанні чатботів.
 13. IBM робить ставки на ШІ. Компанія бореться зі зниженням доходів 17-й квартал підряд. Незважаючи на це, вона активно розвивається в галузі штучного інтелекту. Так, наприклад, IBM придбала Truven Health Analytics і Weather Company для тренування свого флагманського ШІ.

Автопілоти, поліпшення точності медичних діагнозів, всюдисущі персональні агенти під керуванням штучного інтелекту – все це,  звичайно, добре, але мине ще багато років до того, як дані технології позитивно впливатимуть на наше життя.

Джерело: Inc.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *