Google Translate тепер може працювати з мовами, перекладу між якими не навчався


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

ШІ, розроблений в Google, тепер може перекладати текст між парами мов, перекладу між якими він не навчався. Це працює завдяки тому, що ШІ перекладає текст з обох мов на поширену мову, яку він знає. Розробка детально описана в статті, опублікованій в архіві Cornell University.

Нещодавно Google оновили свій перекладач, щоб він використав систему Google Neural Machine Translation (GNMT). Дослідники з команди Google Brain розповіли, як працює їх нова система “Zero-Shot Translation”. Іншими словами, вона автоматично групує пропозиції і фрази зі схожим значенням. Потім вона зв’язує значення через мови, вивчені раніше, в програмі, яку розробники назвали “Інтерлінгва”.

Розробка не лише дає користувачам велику функціональність, але також скорочує обчислювальні витрати на переклад. Перекладач працює зі 103 мовами, що відповідає 5253 парам. З тими моделями нейронних мереж, які тепер використовуються в Google Translate, перекладач може пропустити навчання на призначеному для користувача вступі на користь просунутих методів навчання.

Джерело: Futurism

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: ПЕРЕКЛАДАЧ НА ДЖАВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *