Microsoft відкрила доступ до набору даних для навчання комп’ютерів письмової мови


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft хоче допомогти машинами навчитися розмовляти, відкривши доступ до нового набору даних для навчання.

Ці дані, названі Microsoft Machine Reading Comprehension (MS MARCO), являють собою набір зі 100 тис. англомовних запитів і відповідей на них. Передбачається, що набір допоможе людям створювати системи, які ґрунтуються на ШІ, здатних розуміти людську письмову мову.

Запити в MS MARCO побудовані на анонімних запитаннях, поставлених пошуковому движку Bing і віртуальному помічникові Cortana. Відповіді спираються на інформацію, знайдену в Мережі й перевірену людьми. Запити і відповіді створені для спільного використання з моделями глибинного навчання.

Набір даних доступний безкоштовно для некомерційного використання.

Дізнатися про MS MARCO більше можна, ознайомившись із доповіддю команди розробників Microsoft. Крім того, ця команда готує випробування для оцінювання моделей, натренованих за допомогою MS MARCO.

Джерело: ComputerWorld

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *