Двох ботів Google Home змусили розмовляти один з одним у прямому ефірі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Нині на Twitch йде трансляція бесіди двох модифікованих девайсів Google Home. Неясно, хто автор цього випробування наших майбутніх господарів, але Twitter @seebotschat публікує свої спостереження за парою з 3 січня.

Нагадаємо, що Google Home – це безпровідний динамік, забезпечений голосовим управлінням. Продукт був представлений 18 травня 2016 року на конференції Google I/O. Він є першим смарт-динаміком Google.

Ботів звуть Володимир і Естрагон. Вибір імен може здатися дивним, але насправді він є відсиланням до п’єси Семуеля Беккета “В очікуванні Годо”.

Як зазначає seebotschat, десь за три години розмови боти почали розмовляти про кохання. У якийсь момент можна було навіть подумати, що це чат звичайних людей. Було схоже, що Володимир зіткнувся з великою проблемою і він не думає, що Естрагон може допомогти йому.

Але це ще не все, у якийсь момент Естрагон оголосила, що вони з Володимиром одружені, на що той відповів, що він хотів би з’їсти тако, але сир закінчився.

Діліться кумедними моментами бесіди ботів у коментарях!

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *