IBM інтегрує у свої комп’ютери інструменти від Google для роботи з ШІ


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Що буде, якщо скомбінувати технології розпізнавання зображень і мови Google та ПЗ IBM, здатне ставити діагнози і перемагати людей у телевікторинах? Компанія IBM серйозно замислилася над цим питанням і вирішила поєднати ці розробки, дозволяючи технологіям глибокого навчання точніше знаходити відповіді на складні запитання або розпізнавати зображення і голоси.

Як це працює?

Комп’ютер навчається у міру отримання даних, що схоже на звичний для нас метод навчання. PowerAI і TensorFlow – два інструменти, які зможуть відстежувати закономірності між інформацією, класифікувати дані й виводити відповіді на запити.

А як же Watson?

Правильно. У IBM вже є Watson, який використовує просунуті технології для того, щоб шукати відповіді на складні запитання. Проте PowerAI більше адаптивний, ніж Watson. ПЗ і апаратура Watson збиралися для конкретних цілей у галузях медицини і фінансів.

І що дає ця технологія?

Крім машинного навчання, технологія PowerAI може допомогти у виявленні шахрайства і підозрілих банківських транзакцій. Також вона може відігравати роль рекомендаційної системи для онлайн-магазинів.

Чи можна випробувати цю технологію?

Компанія створила складання фреймворків, розраховану на будь-кого, хто бажає скористатися перевагами високошвидкісного глибокого навчання. Скачати дистрибутиви можна на сайті IBM. Також є офіційний фреймворк Caffe, який можна знайти на сайті партнерів IBM Nimbix.

Джерело: ITWorld

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *