ШІ розгромив чотирьох професіоналів покера


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Уперше за історію покера ШІ обіграв гравців у безлімітний техаський холдем. Представники людської раси – Джейсон Ліс, Донг Кім, Даніель Мак’Олей і Джиммі Чоу мали на початку гри шанс на успіх, але невдала зміна стратегії змусила їх гнатися за ШІ всі останні тижні.

Результат вражаючий: до кінця 20-го дня і після 120 000 рук Libratus переміг із підсумком $206 061 за останній день і загальною сумою виграшу $1 766 250.

Я думаю, що ми показали найгірший можливий результат. Винна в цьому наша самовпевненість. Ми прийшли сюди і програли, пішовши з почуттям жалю.

– сказав Джейсон Ліс, який посів четверте місце.

Творець Libratus і професор Університету Карнегі-Меллон Томас Сендхолм заявив:

Це величезний крок для ШІ. Ця перемога доводить, що у кращих зразків ШІ здатність формулювати стратегічні висновки в умовах неповної інформації перевершила людські здібності.

У словах професора є два ключові слова – “неповна інформація”. Libratus не був сконструйований для гри в покер. Передусім, Libratus – це серія алгоритмів, які можуть інтерпретувати правила і обмеження певних ситуацій та продумати стратегію, не знаючи всієї інформації про ситуацію.

Візьмемо такі ігри, як шахи або Го. Якщо Ви приділяєте достатньо уваги тому, що відбувається, то зможете відносно легко зрозуміти структуру гри і те, як певні позиції на дошці впливають на її розвиток. Ви ніколи не зможете зрозуміти цього, граючи у безлімітний холдем, що і зробило цю гру об’єктом дослідження вчених у сфері ШІ. Залишається лише гадати, як дослідники з Університету Альберти і дві чеські школи відреагують на ці новини. Їх власний ШІ DeepStack, за їх словами, вже встиг перемогти професіоналів покера, але жодних доказів так і не було надано.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *