Перші “перегони” безпілотних автомобілів закінчилися аварією


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Фанати, які відвідали змагання Formula E у Буенос-Айресі, стали очевидцями “перегонів” безпілотних автомобілів компанії Roborace. Проте не все пішло за планом.

Два тестовані автомобілі змагалися на швидкості 185 км/год, один з них занадто різко ввійшов у поворот, що спричинило зіткнення. На щастя, “жоден з водіїв не постраждав”. Говорячи серйозно, технологія ще потребує доопрацювань в області механіки і програмного забезпечення.

Компанія Roborace не заперечує того, що сталося – для цього і був організований тест. Організатор змагання не зможе втілити свою мрію про безпілотні перегони в повному обсязі, доки не переконається, що машини можуть працювати без мимовільних помилок. Звичайно, складно буде повністю уникнути аварій, але автомобілі принаймні мають бути достатньо “розумними”, щоб більшість з них могла дістатися до фінішної стрічки.

Аргентинський журналіст зняв коротке відео змагання:

На жаль, зйомка всіх перегонів недоступна, оскільки це було лише тестування. Автомобілі ще не готові до “публічного виступу”, а команди не починали роботу над власним ПЗ. Щоб дізнатися більше про компанію Roborace та її змагання безпілотних авто, подивіться серію роликів “Inside Roborace”:

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *