Nival створила перший у світі нейромережевий ШІ для гри “Бліцкриг 3”


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Nival повідомила, що їй вдалося розв’язати амбітну задачу штучного інтелекту останнього часу – створити чесний нейромережевий ШІ для RTS (стратегій у реальному часі), який не використовує приховану інформацію про супротивника і грає на рівні топових гравців. Над цією задачею працює велике число провідних світових компаній, у тому числі DeepMind, IBM та інші.

Створений ШІ має споконвічно російське ім’я Борис. Кожні декілька секунд Борис аналізує ігрову сесію і на підставі отриманих даних передбачає поведінку супротивника, що дозволяє йому застосовувати складні контр-стратегії зі свого боку. Сергій Орловський, засновник і CEO Nival, зазначив:

Попри те, що над цією задачею б’ються провідні компанії світу, нам першим вдалося створити нейромережевий ШІ для RTS. Борис грає чесно і не використовує інформацію під туманом війни, а також іншу приховану інформацію про супротивника. Ми заклали в нього тільки базові дії, але у міру свого навчання він винайшов різноманітні стратегії, і тепер уже сам приймає рішення як талановитий полководець. Навіть нам стало важко передбачати його дії, а головне – відрізняти їх від людських.

Демонстрацію можливостей генерала Бориса можна побачити на відео нижче. У ньому проти ШІ б’ється один зі співробітників Nival. За словами розробників, навіть їм складно передбачити дії Бориса.

У компанії підкреслюють, що створення подібного нейромережевого штучного інтелекту зрештою наближає момент, коли захищати Вітчизну будуть роботи під керівництвом ШІ.

“Бліцкриг 3” – комп’ютерна гра в жанрі RTS, розроблена російською компанією Nival. З 6 травня 2015 року проект знаходиться в ранньому доступі сервісу Steam. Реліз гри запланований на перший квартал 2017 року. Повна версія включатиме три поодинокі кампанії, що охоплюють основний період Другої світової війни, реальні кадри історичних хронік і багато іншого.

Джерело: Nival

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *