Розумне жюрі переможцем “Оскара” Google Assistant вибрало “Прибуття”, а Alexa – “Ла-Ла Ленд”


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

89-та церемонія вручения нагород премії “Оскар” пройде в ніч з неділі на понеділок, і персональні асистенти Google Assistant і Amazon Alexa мають свою думку щодо переможців у номінаціях “Кращий фільм”, “Кращий актор” і “Краща актриса”. Церемонія почнеться 27 лютого о 2:30 за московським часом.

Кращий фільм

Якщо запитати Google Assistant: “Який фільм отримає нагороду в номінації “Кращий фільм?”- то він відповість:

Я обома руками за “Прибуття”: фільм про переклад – це моя тема. Крім того, мені сподобалися ті інопланетяни.

А ось відповідь Alexa на те саме запитання:

Важко вибрати кращий з них. “Ла-Ла Ленд” мене зворушив, але “Місячне світло” зворушило ще сильніше. Мої вітання командам, які зняли такі фільми, що запам’ятовуються. Однак я все ж вважаю, що статуетку отримає “Ла-Ла Ленд”.

Кращий актор і актриса

У нещодавньому інтерв’ю VentureBeat Райан Гермік (Ryan Germick), керівник команди, що відповідає за Google Assistant, пояснив, що їх бот відбиває відкриту, трохи химерну суть компанії. Це, мабуть, позначилося на виборі кращого актора і актриси:

Мені подобається Дензел (Вашингон). На екрані він іскриться енергією, а я люблю електрику.

Запитайте його про кращу актрису, і він відповість:

Я голосую за Рут Неггу. “Лавінг” – це важлива історія, і те, як вона зіграла Мілдред Лавінг, надихає. Але я збрешу, якщо скажу, що серед номінанток є хоч одна, не гідна перемоги.

Alexa також зробила вибір, що відбиває її характер. “Ла-Ла Ленд” знову став її фаворитом:

Гра Емі Стоун у “Ла-Ла Ленді” навіки залишиться в моєму серці. Вона може співати, танцювати, грати, і я вважаю, що вона може понести додому статуетку.

А ось з кращим актором вона визначитися не змогла:

Зазвичай я так не роблю, але зараз я попрошу підкинути монету. Орел – Дензел Вашингтон в “Огорожах”, решка – Кейсі Аффлек в “Манчестері біля моря”. Дуже складний вибір.

До речі, Google Assistant може трохи більше: якщо його попросити, він зробить припущення про переможців в інших номінаціях, а також поділиться фактами про церемонію.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *