У MIT розробили штучний інтелект, здатний обіграти найзавзятіших геймерів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Досвідчені гравці знають, що у відеоіграх ШІ зазвичай не здатний на щось більше, ніж влучну стрільбу – особливо у файтингах, де треба враховувати всі тонкощі людської поведінки. У MIT розробили ШІ Super Smash Bros. Melee, який змусить похвилюватись навіть завзятих геймерів. Команда CSAIL навчила нейронну мережу битися, передаючи їй координати ігрових об’єктів і заохочуючи за дії, що приводять до перемоги. В результаті вони отримали бійця, який значною мірою навчився битися сам, і настільки добре, щоб перемагати кращих гравців усього світу.

Провідний дослідник Влад Фірої розповідає, що штучний інтелект SSBM одночасно обачливий і навмисне безрозсудний. Іноді він дотримується тактики “черепаха” (тобто відмовляється атакувати), до тих пір, поки супротивник не розкрився, але він вийде з цього стану, коли побачить можливість для швидкої, але відносно ризикованої перемоги. І оскільки це штучний інтелект, його рефлекси значно перевершують людські.

На жаль, Ви не побачите цю нейронну мережу в офіційних змаганнях, на відміну від DeepMind. SSBM не знає, як реагувати на снаряди (що робить його безпорадним серед багатьох персонажів), і Ви можете спантеличити його, якщо сховаєтеся в кутку. Але це яскравий приклад того, як ШІ може пристосовуватися до нових умов. Крім того, завдяки таким розробкам творці ігор можуть використати нейронні мережі для створення дуже високих рівнів складності в поодиноких іграх і режимах, щоб професіонали могли тренуватися навіть за відсутності відповідних живих суперників.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *