17-річний розробник з Німеччини створив браузерний симулятор безпілотних автомобілів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

17-річний Ян Хюнерманн розробив додаток, метою якого є “створення повністю самонавчального агента”, здатного керувати автомобілем у 2D-просторі. Проект все ще знаходиться в розробці.

Додаток написаний на JavaScript і дозволяє відвідувачам сайту спостерігати за тим, як дві машини вміло об’їжджають перешкоди. Ви також можете малювати додаткові перешкоди, і тут у агентів починаються проблеми.

За великим рахунком, у машин непогано виходить об’їжджати перешкоди. Складнощі виникають лише в тих випадках, коли Ви малюєте великі перешкоди. Машини часто намагаються проїхати прямо через них і застрягають. Проте кожне зіткнення лише підвищує їх навички.

Кожна аварія оцінюється алгоритмом глибинного навчання, і зрештою він навчиться керувати машинами ідеально, принаймні в 2D. Вихідний код бібліотеки і демки доступний на GitHub.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *