Підсумки MWC 2017: штучний інтелект і машинне навчання продовжують захоплювати світ


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Цього тижня у Барселоні пройшла виставка Mobile World Congress 2017. Незважаючи на масштабність події, можна було помітити, що ШІ, як і машинне навчання, утримує міцні позиції в галузі мобільної розробки і відступати не збирається. Пропонуємо Вам стислий огляд новинок цієї ніші.

 

Штучний інтелект

  • Motorola + Alexa

Motorola скооперувалася із сервісом Amazon і хоче інтегрувати його улаштування голосового управління Alexa зі своїми продуктами. Це тільки верхівка айсберга: в планах у Motorola добитися від ШІ-помічника самостійного виконання деяких корисних дій на підставі особистих даних власника (наприклад, забронювати столик у ресторані, якщо про таку необхідність згадувалося в електронному листі).

  • Line Inc. + Clova

Тим часом азіатська компанія Line Inc., творець однойменного месенджера, працює над створенням асистента Clova, який у майбутньому може скласти конкуренцію Alexa. Судячи з усього, він буде здатний на складну взаємодію з користувачем: після створення оригінального додатка, розробники, швидше за все, налагоджуватимуть інтеграцію Clova з іншими додатками і сервісами, даючи користувачеві можливість повсюдного голосового управління.

  • LG vs Sony + Google Assistant

Завдяки тісній співпраці з Google, LG теж не відстає від буму ШІ. G6 був першим після Pixel телефоном, на якому з’явився Google Assistant. Але тепер Google повідомляє, що асистент з’явиться на всіх смартфонах Android версії 6.0 і вище. Наприклад, на анонсованому компанією Sony смартфоні XZ Premium, який тепер має всі шанси піднятися в рейтингу серед новинок. Тим часом, HTC займається своїм Sense Companion, а в Samsung Galaxy S8 очікується поява помічника Bixby.

Машинне навчання

  • Huawei

Алгоритми, що лежать в основі софтвера Huawei P10, повинні обчислювати звички і розпорядок дня користувача під час роботи пристрою, а на основі цих даних – розподіляти пам’ять та інші свої ресурси, у такий спосіб поступово покращуючи UX. Кінцева мета – зробити так, щоб з часом телефон працював швидше.

  • Netflix

Компанія робить акцент на поліпшенні якості відео, що переглядається, на мобільних пристроях за середньої або низької швидкості інтернет-з’єднання. Використовувані алгоритми повинні навчитися розуміти, що конкретно робить відео якісним і приємним для перегляду. До цього додається особлива схема кодування, що по-різному стискає окремі сцени фільму/серіалу, залежно від того, що в них відбувається.

  • RoboCar

Наостанок, один з експонатів, що привертають найбільшу увагу: на виставці була представлена автономна гоночна машина RoboCar. У ній відмінно поєднуються sci-fi дизайн корпусу і начинка з комплексу радарів, лідарів, ультразвукових і швидкісних сенсорів, кожен з яких передає сигнал у “мозок” NVIDIA, що інтерпретує на льоту всю вхідну інформацію.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *