Вакансій на заповітну роботу скоро стане менше: Miso Robotics представила робота Flippy


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Цього тижня в одному з ресторанів каліфорнійської мережі CaliBurger на посаді помічника кухаря спробував себе робот Flippy. Сам він відмовився від коментарів, зважаючи на брак мовного апарату, але його творці та власник бургерної задоволені результатами і планують поставити Flippy і його братів у 50 ресторанів мережі до 2019 року.

6 причин, через які робот Flippy випереджає кращого працівника місяця:

  1. Коли він готує котлетки, то вони не підгорають. А не ось ця кірка з Мордора.
  2. Він швидко і рівно кладе котлетки на булочки. А не піднімає їх з підлоги і потім вже кладе.
  3. Він скоро навчиться рівно різати овочі. Читай: не шматуватиме бідний огірок разом зі своїми пальцями.
  4. Він ввічливо відходить (від’їжджає) вбік, якщо комусь заважає. Оскільки у нього немає ліктів і необґрунтованого почуття власної переваги.
  5. У нього є машинний зір. Навряд чи він забуде вдома окуляри.
  6. У нього є штучний інтелект. Інтелект!

Зараз робот здатний виконувати примітивні завдання, але творці планують зробити з нього всемогутнього кухонного помічника. Щоправда постає запитання: “Помічника або наступника людини?”.

У найближчій перспективі робот повинен навчитися виконувати необхідні дії на всіх етапах: від підготовки продуктів до сервіровки страви. Навряд чи ми коли-небудь почуємо далеке 8-бітове: “Ця свинина настільки сира, що…”, – але те, що автоматизація виробництва, у тому числі невеликого, продовжує набирати обертів – факт.

Джерело: ZDNet

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *