Nvidia об’єдналася з Bosch для створення системи безпілотного управління автомобілями


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Nvidia, відома своїми розробками в області комп’ютерної графіки і графічних процесорів, оголосила про партнерство з Bosch, відомим постачальником автомобільних комплектуючих у світі, для розробки систем безпілотного управління автомобілем.

Nvidia вже уклала угоди з великими автомобілебудівниками, такими як Mercedes-Benz і Audi. Ці партнерські відносини зроблять Nvidia ще потужнішою у галузі автономного транспорту, де їй становлять конкуренцію Google, Uber та інші.

Компанія хоче створити свою систему штучного інтелекту для безпілотних автомобілів на базі платформи Nvidia Drive PX AI.

У чому її відмінність від інших систем?

Комп’ютерна система Bosch використовуватиме “суперчіп” від Nvidia, названий Ксавьер (Xavier), який повинен стати першим у світі одночіповим процесором, розробленим для автономного водіння 4-го рівня. Це означає, що автомобіль буде здатний працювати автоматично без втручання людини, але тільки в “деяких режимах водіння”.

Джерело: Mashable

За даними Reuters, система Bosch, призначена для масового виробництва і поширення серед численних покупців, повинна вийти на ринок до 2020 року. Це змішає всі карти таким компаніям, як Ford і BMW, які розробляють аналогічну платформу спільно з Intel і Mobileye і планують випустити її в 2021 році. Якщо Nvidia зможе вийти на ринок першою, присутність Bosch на автомобільному ринку відкриє двері автовиробникам, які не розробили свої власні платформи для автономного водіння.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *