Роботи навчилися співпрацювати, спілкуючись створеною ними мовою


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Роботи навчилися спілкуватися один з одним створеною ними мовою.

Експерти дослідницької групи в галузі штучного інтелекту OpenAI провели експеримент, що поставив перед програмними ботами низку задач у простому двовимірному віртуальному світі.

І як вони цього добилися?

Команда використала метод навчання з учителем. Роботам давали задачі для кооперативного розв’язання і нагороджували їх за успішні спільні дії.

Ми щойно опублікували попередні результати роботи, в якій ми навчаємо агентів створювати мову, відправляючи їх в прості світи і даючи їм можливість спілкуватися, а потім встановлюючи їм цілі, які можуть бути якнайкраще досягнуті шляхом спілкування з іншими агентами.

Роботи навчилися співпрацювати і спілкуватися за допомогою методу спроб і помилок, запам’ятовуючи символи, слова і сигнали, які допомогли їм досягти мети, і зберігаючи їх у власній рекурентній нейронній мережі.

Якщо один агент розуміє, що зміг би краще виконати завдання, якби другий відправляв йому іншу інформацію, то він може сказати другому, як змінити повідомлення, щоб зробити їх максимально корисними.

Які перспективи цієї “мови”?

Мова розвивалася у міру того, як дослідники ускладнювали завдання. Роботи навчилися працювати разом, складаючи речення з декількох слів.

Оскільки мова стає складнішою, дослідники сподіваються створити бота-перекладача з мови роботів на людську.

Ми вважаємо, якщо поступово збільшуватимемо складність оточення і діапазон доступних дій, роботи створять виразну мову з поняттями, що виходять за рамки простих дієслів та іменників.

З повним звітом про результати цього експерименту можна ознайомитися в офіційному блозі OpenAI.

Джерело: The Independent

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *