Штучний інтелект від Baidu тепер навчається новому так само, як ми це робили в дитинстві


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Команда дослідників з Baidu навчила віртуального агента, “що живе” у двомірному світі, виконувати команди, написані природною мовою. Крім того, агент здатний застосовувати здобуті раніше знання в незнайомих ситуаціях, що є ще більшим проривом в контексті систем штучного інтелекту.

Навчання мові

Для того щоб навчити агента розпізнавати команди, використовувався метод позитивного і негативного підкріплення – так само маленьких дітей навчають засадам граматики. Їм показують картинки, повторюють слова, і врешті-решт дитина може асоціювати слово з картинкою, таким чином дізнаючись назви навколишніх предметів і явищ.

Прийняття рішень

Здатність розв’язувати нові задачі на основі набутого досвіду природна для людини, але добитися такої поведінки від ШІ складно. Агент Baidu, на відміну від інших схожих систем, може виконувати команди типу “розріж яблуко ножем” без попереднього навчання на наборі даних, що містять цю конкретну команду.

Так може виглядати навчання агента і запити на виконання команд

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *