Facebook випустила M, розумного помічника для Messenger


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Два роки тому Facebook представила M – персонального помічника для Messenger, що ґрунтується на ШІ. Ви можете попросити M зробити що завгодно, наприклад, замовити авіаквитки, відмінити кабельне телебачення і навіть знайти слюсаря. Він був доступний для невеликої тест-групи в Сан-Франциско, і про нього нічого не чули до сьогоднішнього дня. Проте сьогодні Facebook оголосила, що M, нарешті, буде доступний усім користувачам Messenger в США. Ця функція набула назви “M suggestions”. Вона рекомендуватиме відповідний контент або функції в Messenger.

І що може цей помічник?

На початковому етапі впровадження пропозиції від M будуть зосереджені лише на декількох функціях: наклейках, платежах, місці розташування, складанні планів, опитуваннях. Якщо Ви скажете: “З Днем народження!”- M може запропонувати наклейки з повітряними кулями і тортом. Якщо Ваш друг говорить “Поверни мені 10 доларів”, – M покаже посилання на платіжний сервіс Messenger, щоб Ви могли переказати гроші. Якщо Вас запитають: “Де ти?” – M розпізнає його і запропонує поділитися Вашою геолокацією. Що стосується подій, якщо хтось скаже: “Так, давайте зустрінемося завтра!” – М відразу дасть посилання для створення зустрічі.

Не всі бачитимуть однакові пропозиції М. Помічник має бути адаптований для Вас. Тому, якщо Ви не користуєтеся стикерами, можливо, M Вам їх і не запропонує.

Ідея полягає в тому, що чим більше Ви використовуєте помічника, тим більше він впізнає Вас і адаптується, щоб відповідати Вашим симпатіям і антипатіям. Однак якщо він Вам не подобається, то Ви можете відключити його в налаштуваннях.

М ніколи не буде реалізований у глобальному масштабі, тому що проект потребує серйозних ресурсів. Зробити щось на зразок автоматичних пропозицій буде просто.

Зараз пропозиції M не такі ефективні, як Google Assistant в Allo, але це тільки початок. Нові функції з’являться в найближчі тижні й місяці, коли Facebook поліпшить свій ШІ. Поки оновлення Messenger на iOS або Android доступне тільки для користувачів США, іншим доведеться зачекати.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *