Adobe продемонструвала можливості нового додатка Sensei для обробки селфі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Adobe не перший рік займається розробкою мобільних додатків для обробки зображень. Торік, восени, було вперше представлено додаток Sensei, що поєднує в собі технології штучного інтелекту і глибинного навчання для аналізу і вдосконалення фотографій. Цього тижня компанія випустила відео, що демонструє можливості системи.

На відео показані такі інструменти, як опція перенесення стилю одного зображення на інше за кілька торкань. Фахівці Adobe у співпраці з ученими Корнельського університету впровадили технології ШІ для накладення кольору, освітлення або контрасту вподобаної фотографії поверх нудного неякісного зображення. Цей інструмент є частиною експериментального додатка “Deep Photo Style Transfer”, розміщеного на GitHub. Судячи з усього, Adobe  має серйозний намір внести таку функцію і в надійніші проекти у галузі мобільної розробки.

Переваги Adobe Sensei

Завдяки Adobe Sensei, в мобільному додатку буде простіше працювати з перспективою і фотомаскуванням. Так, з інструментом Liquify при обробці селфі пропорції обличчя не спотворюватимуться, навіть при зміні кута огляду. Якщо Вам необхідно змінити глибину поля, то Ви зможете це легко зробити за допомогою маскування портрета, внісши зміни на відповідній шкалі.

Наявність усіх цих інструментів робить додаток для обробки фотографій дуже привабливим. Проте, немає жодної інформації, коли Adobe впровадить їх в наявні програми, якщо це взагалі відбудеться. Сподіватимемося, що це лише питання часу.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *