ШІ AlphaGo від Google DeepMind скоро битиметься зі світовим чемпіоном по грі в Го


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Програма AlphaGo від DeepMind битиметься з 19-річним китайським чемпіоном по грі в Го Ке Цзе. Гра до трьох перемог відбудеться вже в травні. Перемога AlphaGo офіційно зробить програму зі штучним інтелектом абсолютним світовим чемпіоном.

Компанія Google DeepMind не перестає працювати над своїми продуктами. Штучний інтелект вже перемогла легендарного гравця Лі в Го Седоля з рахунком 4:1. При цьому ШІ продовжував навчання, анонімно граючи в Мережі з деякими з кращих гравців у Го. AlphaGo дуже сильно вплинув на розвиток гри в Го у сучасному світі за останні роки, примушуючи кращих гравців шукати нові оригінальні стилі гри.

Джерело: Engadget

Частиною заходу буде матч між AlphaGo і Ке Цзе. Гра йтиме до трьох перемог. Команда DeepMind сподівається, що їх програма продемонструє свої кращі можливості. Ця подія становить інтерес і тому, що Ке Цзе якось згадував, що не хоче грати з AlphaGo, бо програма вивчить його стиль гри. Проте після перемоги ШІ над Лі Седолем Ке Цзе змінив свою думку.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *