Chrome-розширення AutoVoice дозволяє використати Google Асистента на ПК


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Помічник Google Асистент торік був запущений в додатку Allo, потім він з’явився на смартфонах Google Pixel і на пристроях Google Home. Зараз Google Асистент вже не рідкість, він є у тисячах пристроїв на Android. Був навіть випущений SDK, що дозволяє розробникам впроваджувати цю технологію практично на будь-які пристрої. А зовсім нещодавно вийшло Chrome-розширення AutoVoice, яке є реалізацією Асистента. Проте процес налаштування може тривати деякий час.

І що може AutoVoice?

На відео показаний результат установки плагіну, і начебто все працює непогано. Ви можете використати розширення Chrome для бесіди з Асистентом. Почати розмову можна, використовуючи будь-яку фразу; доступні ті самі голосові команди, що й на інших пристроях із Google Асистентом.

Як почати його використовувати?

Для цього треба пройти 2 етапи налаштування:

  1. Встановити Асистента на Ваш ПК.
  2. Другий – встановити AutoVoice.

Так, Вам доведеться скористатися консоллю, але на сайті XDA викладено керівництво по установці Асистента. Також творець плагіну підготував інструкції з його налаштування.

Джерело: Android Police

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *