Microsoft представила Batch AI Training – новий сервіс на платформі Azure для глибинного машинного навчання


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції Microsoft Build 2017 був анонсований запуск Azure Batch AI Training. Назва говорить сама за себе – це новий сервіс для пакетного навчання глибинних нейронних мереж на основі хмарної обчислювальної платформи компанії Azure. Зараз цей сервіс доступний тільки групі тестувальників.

І навіщо потрібний Batch AI Training?

Деталі дотепер неясні, але основна ідея – запустити сервіс, який дасть можливість розробникам тренувати свої глибинні нейромережеві моделі.

У чому його переваги?

Найголовнішою перевагою Batch AI Training стане те, що всі обчислення і обробка великих об’ємів даних про внутрішні залежності відбуватимуться в хмарній інфраструктурі, тому розробники зможуть не піклуватися про обчислювальну потужність, а зосередитися безпосередньо на моделі.

Ще одна перевага полягає в тому, що сервіс підтримуватиме будь-який популярний фреймфорк для роботи з нейронними мережами, як-от: TensorFlow від Google, Cognitive Toolkit від Microsoft, Caffe або будь-який інший.

Є ще одна деталь – розробники і вчені, працюючи з даними, зможуть налаштувати середовище, в якому вони хочуть тренувати свої моделі. Залежно від цього варіюватиметься вартість користування сервісом. Microsoft зазначає, що розробники зможуть запускати свої моделі на декількох процесорах.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *