Google запустила проект Google.ai для підвищення доступності машинного навчання і ШІ


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції Google I/O 2017 генеральний директор компанії Сундар Пічаї повідомив про запуск Google.ai, нового проекту з демократизації досягнень у галузі машинного навчання. Google.ai стане основою всіх напрацювань компанії, пов’язаних із ШІ, досліджень, – інструментів і розробок.

Що буде доступне на Google.ai?

На новому сайті розміщуватимуться дослідження від Google та її підрозділу Brain. Також там можна отримати доступ до результатів експериментів компанії, що демонструють її прогрес у цій галузі, наприклад, нещодавно випущеному AutoDraw. До Вашої уваги також цікаві статті з різних блогів компанії.

Крім Google, питанням машинного навчання досліджують університети і приватні лабораторії по всьому світу, і компанія хоче зробити результати їх досліджень доступними для широкого загалу.

Пічаї підкреслив, що створення моделей машинного навчання потребує багато часу і фінансових ресурсів через нестачу кваліфікованих розробників. Google.ai націлений на поширення вже досягнутих результатів (і тих, що будуть досягнуті в майбутньому), щоб зробити машинне навчання доступнішим.

Також він згадав інструмент AutoML і припустив, що в майбутньому нейронні мережі зможуть писати інші нейронні мережі. Це очевидний крок, оскільки вчені все більше розбираються в улаштуванні генеративних змагальних мереж, а навчання з підкріпленням застосовується у складніших задачах.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *