
Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.
Google на конференції I/O 2017 представила систему Lens, яка дозволяє смартфону розпізнавати об’єкти, що потрапляють в об’єктив камери. Ця система буде вбудована в сервіси Google, Assistant і Фото. Вона аналогічна застарілому сервісу Google Goggles, що мав схожу функціональність.
With Google Lens, your smartphone camera won’t just see what you see, but will also understand what you see to help you take action. #io17 pic.twitter.com/viOmWFjqk1
– Google (@Google) May 17, 2017
На що здатний Lens?
Ідея продукту полягає в тому, щоб використати технології ШІ і комп’ютерного зору Google в камері Вашого телефону. Як пояснює компанія, користувач зможе навести камеру на об’єкт, що його цікавить, і отримати дані про нього.
Під час конференції Сундар Пічаї продемонстрував, як Lens може ідентифікувати квітку.
Google Lens може, наприклад, зчитувати ім’я користувача і пароль при наведенні камери на наклейку на роутері й підключити смартфон до Wi-Fi.
Наступним прикладом була фотографія вітрини магазину. Користувач зможе дізнатися інформацію про заклад, навівши камеру на вивіску. В цьому випадку Google також використовуватиме дані геолокації, щоб зрозуміти, біля якого закладу знаходиться користувач.
Крім того, була продемонстрована інтеграція сервісу з Assistant. Достатньо навести камеру на рекламний банер концерту і попросити асистента додати цю дату в календар – все працює. Зрозуміло, так само можна дізнатись про вартість квитків.
Аналогічно можна буде перекладати текст з фотографій.
Крім того, компанія показала, як алгоритми Google можуть покращувати фотографії. Наприклад, коли Ви фотографуєте гру у бейсбол Вашої дитини через огорожу, Lens може видалити огорожу з фотографії. Якщо Ви зробили фото в умовах низької освітленості, то система автоматично підвищить насиченість фотографії.
Компанія не оголосила, коли Google Lens буде доступна, але уточнила, що це станеться найближчим часом.
Джерело: TechCrunch
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?