Google представила систему для “розумного” розпізнавання зображень Lens


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google на конференції I/O 2017 представила систему Lens, яка дозволяє смартфону розпізнавати об’єкти, що потрапляють в об’єктив камери. Ця система буде вбудована в сервіси Google, Assistant і Фото. Вона аналогічна застарілому сервісу Google Goggles, що мав схожу функціональність.

На що здатний Lens?

Ідея продукту полягає в тому, щоб використати технології ШІ і комп’ютерного зору Google в камері Вашого телефону. Як пояснює компанія, користувач зможе навести камеру на об’єкт, що його цікавить, і отримати дані про нього.

Під час конференції Сундар Пічаї продемонстрував, як Lens може ідентифікувати квітку.

Google Lens може, наприклад, зчитувати ім’я користувача і пароль при наведенні камери на наклейку на роутері й підключити смартфон до Wi-Fi.

Наступним прикладом була фотографія вітрини магазину. Користувач зможе дізнатися інформацію про заклад, навівши камеру на вивіску. В цьому випадку Google також використовуватиме дані геолокації, щоб зрозуміти, біля якого закладу знаходиться користувач.

Крім того, була продемонстрована інтеграція сервісу з Assistant. Достатньо навести камеру на рекламний банер концерту і попросити асистента додати цю дату в календар – все працює. Зрозуміло, так само можна дізнатись про вартість квитків.

Аналогічно можна буде перекладати текст з фотографій.

Крім того, компанія показала, як алгоритми Google можуть покращувати фотографії. Наприклад, коли Ви фотографуєте гру у бейсбол Вашої дитини через огорожу, Lens може видалити огорожу з фотографії. Якщо Ви зробили фото в умовах низької освітленості, то система автоматично підвищить насиченість фотографії.

Компанія не оголосила, коли Google Lens буде доступна, але уточнила, що це станеться найближчим часом.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *